Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Āboliņš: Likuma grozījumiem jākļūst par pagrieziena punktu cīņā ar Krievijas propagandu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ekharts
E
Cik ilgi vara jauksies TV?Vai šitas Āboliņš netaisās uz Saeimu?
TV - krievijas rupors?
T
Pārtrauciet nonievāt latviešu tautu un latviešu valodu, veidojot raidījumus, piemēram Bez tabu, kurā publiski izsmejat Rēzeknes ārstu, kurš padarījis darbu, izskaidrojis slimniecei tālākās darbības, bet nav pārtulkojis savu sacīto krievu valodā. Genocīds pret latviešu tautu turpinās nu jau ar TV3 palīdzību. Izņirgāties par ārstu , to filmēt, nosaukt ārsta uzvārdu- par to jāierosina krimināllieta. Katrs plušķis sūdzas TV , bet TV kā pakalpiņš dara visu, lai latviešu tauta tiktu pazemota.
Latvju puika
L
Nav cīņas ar krievijas propagandu, bet gan cīņa ar krievu kolonistiem, krievu valodu un latviešu pārkrievošanu ! Ar propagandu lai cīnās vecā Eiropa.
Pipars
P
Aizliegsi vienreiz - cilvēki atradīs iespēju apiet aizliegumu... aizliegsi 10 reizes... cilvēki uz tevi vairs neskatīsies nopietni... un vienkārši ignorēs...! Galu galā, kas tas tāds par Āboltiņu kurš mums te noteiks ko mēs drīkstam skatīties un ko nedrīkstam... Galu galā pateicoties rietumu propagandai kurā lielu daļu aizņem tās pašas XXX filmas kā arī prezervatīvu un abortu slēptā propaganda... mēs skaitliski ne tikai neatdzimstam, bet pat neesam spējīgi uz normālu ģimenes dzīvi... Es domāju ka 80% izjukušu laulību Latvijā - tas nu galīgi nav nekāds joks!... Es nesaku ka tur pie visa ir vainīgi tikai un vienīgi rietumi ar savu seksuālo revolūciju un ar savu nu jau atklāto kara darbību pret ģimenes institūtu kā tādu...! Es domāju ka daļu atbildības ir jāuzņemas arī šim pašam Āboliņam un aiz viņa stāvošajiem varas grupējumiem mūsu valstī...! Pēc būtības mums ir darīšana ar kangaru...!
Pareizaissecinājums
P
Ja valsts vara grib pasargāt iedzīvotājus no dezinformācijas un no valsts varas autoritātes graušanas... ir jāslēdz avīzes, jāslēdz radio un televīzijas stacijas un jāatslēdz Internets! Kā to izdarīt - ir labs piemērs - Ziemeļ Koreja!
Mara Igaune
Un kā ar cīņu pret pasaules miljardieru [ Sorosa , Geitsa ] ideoloģijas propogandu? Vai tās nav bīstamākas par Krievijas ideoloģiju? Tad varbūt vajaga likumus pret abām???
Irlielāmērāticams
I
ka labāk būtu cīnīties pret Spānijas kailgliemežiem. Un sākt gatavoties cīņām ar siseņiem.
Latvju puika
L
Šī ir latviešu valsts !
Irlielāmērāticams>Šiste
I
ka viņš nav nekāds gejs. Viņš ir tas pats komunists, tikai citā krāsā. Daži tādi var būt, dažādībai. Problēma ir tad, ja sanāk kopā daudzi, to var TV ziņās no ASV un Francijas redzēt. Labi vēl, ka Rundāles pili nedemolē... .
 • 4
 • 1
Šis te
Š
"latvju puika" patiesībā ir jevreju gejs?
 • 4
 • 4
piekrītu
p
ja ar 'latviešiem' saprotams Sv. Zemes iemītniekus, kas savā mozusticībā izklīduši pa pasauli
 • 2
 • 3
Latvju puika
L
Nav cīņas ar krievijas propagandu, bet gan cīņa ar krievu kolonistiem, krievu valodu un latviešu pārkrievošanu ! Ar propagandu lai cīnās vecā Eiropa.
Irlielāmērāticams
I
ka attēlā redzamais indivīds ir uzņēmies pildīt absolūti neizpildāmu misiju. No tam izriet daudz negatīvu blakņu.
Meždunarodnijs
M
Diskreditēt Krieviju pasaulē, izolēt krievus no Krievijas, tajā skaitā radio un TV programmām - priekšnoteikums drosmīgākai iekšpolitikai un ārpolitikai Latvijā, savas vietas ierādīšana “vatņikiem” pirms izsūtīšanas no valsts.
Atis Priedītis
A
Kamēr mēs netiksim skaidrībā ar savu pagātni, joprojām būsim psiholoģiski pakļauti Krievijai. Fakts, ka Latvijas slavenākie un ietekmīgākie cilvēki vecumā virs 50 gadiem, joprojām slēpj savu pagātni un savu saikni ar VDK ir ļoti bīstams. Kamēr viņi par visu atklāti neizstāstīs, viņi patiesībā būs Krievijas interešu aizstāvji Latvijā. R.Pauls, Im.Kalniņš, I.Godmanis, R.Labanovskis, A.Gorbunovs, V.Birkavs, A.Kleckins u.c. ir tie, kuriem beidzot būtu jāsāk runāt.
Atis Priedītis
A
@Irlielāmērāticams Un kā vēl interesē. R.Paula patiesu atmiņu grāmatas tirāža būtu "kosmiska". Ja viņš pats to nepublicēs, tad to agri vai vēlu uzrakstīs kāds cits, bet varbūt šāda grāmata jau ir uzrakstīta tikai tiks izdota kaut kad vēlāk.
 • 3
 • 4
Irlielāmērāticams>AP
I
ka kolaborācijas cilvēkus tēma neinteresē. Man nav nekas pret Tevi personīgi un es saprotu, ka Tevi nepārkliegšu. Bet mēģini pats... ņem kādus atsevišķus indivīdus un sāc runāt un mēģini panākt skaidru viedokli par kolaborācijas patiesajiem iemesliem. Ļoti šaubos, vai Tev izdosies noturēt sarunu biedra uzmanību ilgāk par divdesmit minūtēm un, ļoti šaubos, vai pēc tam pie šīs tēmas jel kad izdosies atgriezties. Vēlu sekmes!
 • 4
 • 3
Atis Priedītis
A
@Irlielāmērāticams - Jūs taču ļoti labi saprotiet, ka tās nav muļķības. Ja kāds žurnālists mēģinātu apkopot pat tikai to, ko tas pats R.Pauls jau ir pilnīgi atklāti pateicis intervijās, cilvēkiem "mati saceltos stāvus". Tikai visi izliekas, ka ir muļķi un neko nav sapratuši.
 • 1
 • 4
Irlielāmērāticams
I
ka Atim Priedītim būtu jābeidz runāt. Jābeidz runāt muļķības. Primitīvas komjauniešu-hitlerjugenda līmeņa muļķības.
 • 6
 • 4
Latvju puika
L
Šī ir l a t v i e š u valsts !
eesti poiss
e
Kamēr pastāvēs Krievija pasaulē miera nebūs jo tā nav valsts bet šakāļu un hienu konglomerāts. Latvijā krievu valoda jāizskauž pavisam un jo ātrāk jo labāk. Ja grib vervelēt savā pretīgajā mēlē lai šālē uz savu "mātušku", tur vietas viņu 10000000 km2 pietiks visiem atliku likām.Es ist die lezte Zeit nach Haus, sehr geehrte , verdammte imperialisten!
ērce
ē
Internets ir jaunais cīņas lauks, arī ekonomika. Krievijas uzbrukumus ir jāatsit.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas