Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija
ZM norāda, ka sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām ir būtiska lauksaimniecības nozares attīstībai.

Apšauba "slēptā kluba" lēmumus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bijušais zemessargs
B
Dūklava mafiju vajag likvidēt.
Amadejs
A
Beidzot kāds atklāti raksturo nevalstiskās organizācijas kā parādību.Tās nepelnīti tiek uzskatītas par bez maz masu(tautas) viedokļa paudējām..bet ir tieši otrādi- tās pauž šaura loka intereses, jeb pareizāk sakot tās finansē ieinteresētas personas ,lai šis organizācijas plaši izplata viņu viedoli.
Raimonds
R
Zemkopības ministrija ir labs apliecinājums tam, ka naudā nav laime. Ministrijai ir visvairāk naudas, bet tai ir visvairāk piesūkušos liekēžu, kas traucē progresam. Vienīgā ministrija, kurā vēl ir 90.-tie Vienīgā ministrija, kurai padomdevēji ir pat bez vidējās izglītības.
Irlielāmērāticams
I
ka ikvienai "ātrai naudai" uzrodas tik pat "ātrs" saimnieks... .
Monopols
M
Sekas tam ,ka ministrijas un nozares ilgstoši, nekontrolēti, bez konkurences atrodas viena politiskā spēka pārziņā.
Tenis Rusins
T
Latvijas zemnieki sanem niecigus tiesmaksajumus, subsidijas, jo Latvijas prezidenti, ministri, ieredni, deputati ES fondus sadala savam lielajam algam, privlegijam un kas paliek pari to atmet Latvijas zemniekiem. Neviena ES valsti zemnieki nesanem tik niecigas subsidijas kadas tas ir Latvijas zemniekiem, tai pat laika Latvijas vadiba, ministri, debile Latvijas EP tuskdirseji deputati nekaunigi melo par to, ka it ka ES neiedalot Latvijai pietiekosi naudu subsidijam, bet patiesiba ir, sis ES idealistas zemnieku subsidijas izsaimnieko Latvijas ministri, ieredni, deputati.
Valts
V
Mēģini bez diršanas izteikties.
  • 3
  • 6
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Šitā kompānija nav ne labāka ne sliktāka par citām kompānijām, kuras nebūdamas kaut kādi konstitucionāli veidotas, pašas sevi iecēlušas pelēko kardinālu tronī. Vara viņām ir lielāka kā ministram jo par miljoniem neviens nekad neprasīja atskaiti. Es arī labprāt būtu tur piedalījies, bet mani atšuva - es esot pārāk vecs, kaut gan man nav pat 90 gadi un ir liels stāžs tautas mānīšanā.
Anna2
A
Treiberga kungs skaisti salīdzina mūsu praksi ar Ungāriju, ne ar pušplēstu vārdu neminot (no valdīšanas nākošā) lauksaimnieku atbalsta reālo sadali. Bet tieši par to taču norāda VK!
aksioma
a
Parasti, cilvēks, kurš nespēj saprast vienkāršu jautājumu vai dod uz to neloģisku atbildi, nav spējīgs arī uz loģisku rīcību saistītu ar minēto jautājumu.
  • 4
  • 1
.
.
Latvijā nekontrolēti savairojušās dažādas bandas- nevalstiskās organizācijas, politiskās partijas un grupējumi, kam ir liela ietekme varas gaiteņos. Visas šīs varzas vajadzētu padzīt ar netīru mietu.
papildinu
p
Vēl vairāk savairojušies visādi žults kaišu mocītie, kuri tik to vien spēj, kā solīt netīru mietu un zākāt visus, kas kaut ko dara.
  • 3
  • 14
gluži vienkārši
g
LZS stingri ievēro komunistu sektantisma tradīcijas...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas