Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Zemkopības ministrija

ZM: Cena par zviedru meža īpašumiem Latvijā bija pārāk augsta

Zviedrijas Bergvik Skog meža īpašumu un uzņēmumu Latvijā pārdošanas cena, par kādu tos iegādājās Zviedrijas meža nozares koncerns Södra, Latvijas valsts mežiem (LVM) bija pārāk augsta, aģentūrai LETA atzina Zemkopības ministrijas (ZM) Meža departamenta direktors Arvīds Ozols.

ZM kritizē EK priekšlikumu regulai par zušu krājumu pārvaldību ES ūdeņos

Eiropas Komisija (EK) nav sagatavojusi nopietni izvērtētu un visaptverošu priekšlikumu regulai, kas nosaka zušu krājumu pārvaldību Eiropas Savienības (ES) ūdeņos, aģentūrai LETA, komentējot EK priekšlikumu aizliegt zušu zvejniecību visos ES ūdeņos, sacīja Zemkopības ministrijas (ZM) Zivsaimniecības departamenta direktors Normunds Riekstiņš.

Ilgtermiņā bez revolūcijas

Būtu pozitīvi, ja piepildītos Eiropas Komisijas (EK) progresīvā un sarežģītā pārtikas ražošanas un lauksaimniecības vīzija par augstāku nodarbinātību, ekonomisko izrāvienu un apdzīvotību laukos. Pagaidām šis redzējums par lauksaimniecību vēl rūpīgi vērtējams un liek uzdot daudzus jautājumus, ceturtdien konferencē par Eiropas Savienības lauksaimniecības nākotni pēc 2020. gada pauda zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

ZM: Prasība zemes iegādei zināt valsts valodu nediskriminē citu Eiropas valstu pilsoņus

Lauksaimniecības zemes likumā noteiktā nepieciešamība lauksaimniecības zemes ieguvējam zināt valsts valodu noteiktā līmenī nebūtu uzskatāma par diskriminējošu attiecībā pret citu Eiropas valstu pilsoņiem, komentējot EK dienestiem "radušās bažas" par attiecīgajiem nosacījumiem lauksaimniecības zemes iegādē, aģentūrai LETA pauda ZM.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide