Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +7 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Aptauja: Tikai 18% iedzīvotāju nopietni apsver iespēju Ziemassvētku vakarā apmeklēt baznīcu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
neticiet propagandai
n
Latvieši ir kristīgie, par spīti boļševiku un viņu baznīcas spaidiem.
Jezups
J
Valdība baznīcām jau noziedoja pietiekami daudz no mūsu nodokļu naudas, bet vēršanās pie Dieva ir dziļi individuāls pasākums.
jo melnsvārči
j
vairāk lips "valdīšanai" pie pakaļas, jo mazāk cilvēku ies baznīcā. Nevajag mums angažētus kušinātājus, mierinātājus, tvaika nolaidējus !!!
  • 7
  • 2
>
&
Atteikt Dievu ir ievērojami egotistīga parādība.
  • 1
  • 5
Jābūts Stulbiņš
J
1739 g pirms bija jebkāda doma par Latviju, latvieši Valmierā nodibināja pirmo hernhūtiešu draudzi, kur latvieši sanāca brīvprātīgi, jo draudzes pamatā bija doma par latviešu vienošanos. No šīs pirmās sanāksmes radās Dziesmu svētki, Latvijas himna, Latvijas valsts, un doma, ka nākotnē latvieši spētu no savas kopienas radīt Dievzemīti. Kā te raksta kāds trollis 'Alahs' mēs kopš tiem laikiem esam tā attīstījušies, ka mēs sev vairs neesam vajadzīgi kā 'mēs'. jo visi esam kļuvuši par 'es'. Tāpēc domāju, ka būtu latviešu baznīcniekiem izbeigt runāt par Dievu, no kura viņi neko nevar drosmi ne sev ne mums, bet pārsaukt Dievnamus par Senlatnes namiem, un saukt mūs tur pulcēties, lai vien mēs vēl redzētu, ka VĒL ESAM DZĪVI PALIKUŠI.
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Ir labi, ka neesat vienaldzīgi. Tomēr... aicinu nesarunāt stipri daudz muļķību attiecībā uz Dieva Baznīcu, jo , pie atziņas nākušiem, jums būs sasodīti nepatīkami šo atcerēties. Varat trīs reizes minēt, kā es to zinu... . Lai Dievs jūs bagātīgi svētī ar Patiesības atziņu! Esiet nomodā!
euro
e
Božņica - īsteni laviska vieta kur baurus kontrolēt
mg
m
Vismaz Latvijas luterāņu baznīcai varbūt jāpadomā, kā kļūt mūsdienīgākai un iekļaujošākai. Nupat jau katoļu baznīca drīz būs progesīvāka, pāvests sen jau ir. Jāpadomā par to, lai sprediķi būtu dziļi un garīgi, nevis kaut kāda draudzes piļīšana, kā nereti. Kamēr LELB vadīs tmsonīgais Vanags, nesperšu kāju nevienā Latvijas luterāņu baznīcas dievkalpojumā.
tilženiets
t
Mūsu bijušais prāvests Budže atrodams maisos,vairs kāju tajā baznīcā nesperšu.
Alahs
A
Tas tikai priece, ka Latvija lielaka dala iedzivotaju ir izglitoti, brivi un patstavigi domajosi cilveki, kuri nav padevusies nekadu sektu ietekmei, sevis mulkosanai ko piekopj baznicas- sektas un to vadoni.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas