Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Augstskolas audzinās nozaru ledlaužus

Pagājušās nedēļas beigās Latvijas Universitātes (LU) Zinātņu mājā norisinājās biznesa iespēju festivālu Icebreakers ’19, kura ietvaros tika atklāts sešu Latvijas augstskolu kopīgs projekts. Tā mērķis ir dot iespēju studentiem, izmantojot studijās iegūtās zināšanas, attīstīt darba tirgum nepieciešamās prasmes un iemaņas.

Top komentāri

Kārtējais
K
Fufels tiek dzīts.
.
.
Atslābstiet, Latvijā nav materiāli tehniskās bāzes, lai izglītotu pasaules līmeņa speciālistus- tā pati nanotehnoloģiju laboratorija vienā "vadošā" augstskolā ir 6x6 metri telpa ar novecojušu elektronmikroskopu. Par kādu pasaules līmeni te var runāt???? Jā, protams, visādus folkloristus, politologus, teologus, psihologus, prievīšu rakstu un saules dainu pētniekus un citus pakaļā pūtējus saražo biezā slānī, bet kāda tam jēga??? Kur ir robotikas laboratorijas ar atbilstošiem mācībspēkiem? Kur sagatavo atbilstoša līmeņa datorspeciālistus IT sistēmu arhitektus tādā līmenī, lai viņi uzreiz varētu patstāvīgi strādāt???
Udo Ulbergs
U
No J.Bojāra raksta: "Hamburgas universitātes juridiskajā fakultātē prof. Lēbera lekcijas esot klausījies arī Levits, atbilstoši viņa “Ziņām” gan bez īpašām sekmēm, jo viņš tur 1983. g. ieguvis tikai “Ref. iur.” un 1989. g. “Assessor iur.”, t.i. ne bakalaura vai maģistra grādu. Juridisko zinātņu doktora grāda un profesora viņam nav. Līdz ar to viņš nekādi nevar pretendēt uz izcila jurista statusu. Hamburgas universitātes Sociālo zinātņu un filozofijas fakultātē, Politisko zinātņu nodaļā 1986. g. atbilstoši “Ziņām” viņš ieguvis “Dipl. - Pol.” - t.i. diplomu politiskajās zinātnēs. Levits Latvijā nevar pretendēt ne uz profesoru, ne asociēto profesoru pat “par blatu”. Viņš pats saka, ka ir “pa pusei jurists, pa pusei politologs.” “Par blatu” viņš dabūja Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) goda doktoru. Viņš nevar būt LZA eksperts tiesību zinībās, jo viņam nav fundamentālu monogrāfiju tajās." Bet tas "nācijas tēvu" nekavē muldēt par augst.izglītību.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas