Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Avoti: RB Rail akcionāri izteikuši neuzticību Rubesai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Shera
S
Klienta naudas parāda apstiprināšana: es esmu šeit, lai izpildītu liecību par pakalpojumu, kuru es daru ar Marku, meklējot aizdevumus privātpersonām. Man nebija cerības, jo vairs neticēju, bet viņš izrādījās pretējs. Es saņēmu aizdevumu 15 000 eiro ar 2% bez maksas, pateicoties MARK ROCCABRUNA kungam, kurš man piešķīra šo aizdevumu, un ir divi mani draugi. Ja jums ir nepieciešams steidzams naudas aizdevums, nosūtiet ziņu uz viņa adresi šeit: ([email protected]), un jūs apmierinās pēc 72 stundām. PS: šobrīd esmu internetā, jo viņš patiešām pārsteidza mani, pierāda pretējo, ka es apliecināju savu labo ticību un palīdzu visiem cilvēkiem, kuriem tā ir vajadzīga. KONTAKTU EMAIL: [email protected]
gp
g
un domāju ka Rubesai nav ne vainas, tikai pārāk liels piķis grozās, neder tāds vadītājs kā viņa. Bet, tomēr ņemot vērā ka šis ir Baltijas projekts, gan jau tiksim galā. Laiks tautai mosties! Sen jau laiks.
gp
g
čalis prēmiju pelna. gāž ārā visu kas uzkrājies no matuškas un tatāru-mongolu sāpēm. komentus jāatļauj ticami autorizētiem lietotājiem tikai.
pavasaris
p
Rubesai lielisks advokāts uzradies. Visu komentāru sadaļu ar saviem "argumentiem" pied.., nu kā to pieklajīgāk pateikt, pat nezinu. Lai gan, kad lasīju Rubesas atbildi uz žurnālistu jautājumiem, viņas līmenis nebija diez ko labāks. Tad nav jābrīnās, ka Rail Baltic akcionāri cenšas tikt no šāda šaubīga ieguvuma vaļā pēc iespejas ātrāk.
Vektors
V
Ceļu karojošajam bidlismam!!! Heil Hitler und Putler!!!
vektorelim bidlai
v
Un iemāci savam drauģelim Kārklu cūkai laicīgi aizvērties, jo kviekšana pretī palielina kritikas devu! Es ceru, ka lasīt proti un saprati, bidlovektoreli cenzoreli?
Kārklu vācietis
K
Vektoreli, turi žaunas!!! Es tevis dēļ vēl dabūju un kvīīī sāpīgi kvīīī!!!
Vektors debilšovmenis
V
Nez kas tagad būs, aizvēršos vai papilddevu gribēšu? Ko? Fašists cenzorelis domā, ka nedrīkst jautāt, es domāju ka drīkst un jautāju!
rusbidlotroļļiem
r
Nepatīk pašiem savs diskusijas stils, dauņu banda? Vācieties no latviešu portāliem, bidlas :P
Kārklu vācietis, rusbidlonacists
K
Un visas labas lietas ir trīs, dauni vektoreli - Specveltījums deģenerātam vektorelim, kriminālnoziedzniekam rusbidlocenzorelim - Es esmu sevišķi rusdebils un russpītīgs krievu nacists un uzskatu, ka jebkura agresija ir attaisnojama, ja tai piemeklē attaisnojumus. Piemēram, operācija ''Barbarossa'' bija attaisnojama, jo vācieši tai sameklēja attaisnojumus. Tā kā es nekādi nevaru aizvērt savu rusbidlas rīkli, šis komentārs tiks atkārtots kamēr es, rusnacists rusdaunis, neaizvēršos. Aizvēries vai ceturto reizi nopublicēt, vektoreli kremļa bidlotroļlu piesedzēj dauni nacist?
Kārklu vācietis, rusbidla
K
Un vēlreiz manam drauģelim bidlovektorelim, vārda brīvības ienaidniekam nacistelim cenzorelim - Specveltījusm, deģenerātam vektolrelim, kriminālnoziedzniekam risbidlocenzorelim - Es esmu sevišķi rusdebils un russpītīgs krievu nacists un uzskatu, ka jebkura agresija ir attaisnojama, ja tai piemeklē attaisnojumus. Piemēram, operācija ''Barbarossa'' bija attaisnojama, jo vācieši tai sameklēja attaisnojumus. Tā kā es nekādi nevaru aizvērt savu rusbidlas rīkli, šis komentārs tiks atkārtots kamēr es, rusnacists rusdaunis, neaizvēršos.
Kārklu vācietis
K
Specveltījums, deģenerātam vektorelim, kriminālnoziedzniekam risbidlocenzorelim - Es esmu sevišķi rusdebils un russpītīgs krievu nacists un uzskatu, ka jebkura agresija ir attaisnojama, ja tai piemeklē attaisnojumus. Piemēram, operācija ''Barbarossa'' bija attaisnojama, jo vācieši tai sameklēja attaisnojumus. Tā kā es nekādi nevaru aizvērt savu rusbidlas rīkli, šis komentārs tiks atkārtots kamēr es, rusnacists rusdaunis, neaizvēršos.
Vektors
V
Diena negrib beidzot izvākt no komentāru sadaļas šo trakojošo pamuļķi? Manuprāt medijam, kurš sevi pozicionē kā informatīvu, analītisku, solīdu galu galā, dara kaunu, ka komentāri ir pārvērtušies par kāda troļļojoša sociopāta izkārnījumu bedri.
Vektors, nacistelis
V
Ja nopietnā, analītiskā medijā publicē rusdauņu rusmelus, ka NATO okupē pats sevi vai agresija ir attaisnota, ja tai piemeklē atrunas, tad debilkvekšķis vektorelis tur debilrīkli aizvērtu - viņa drauģeļiem viss ir atļauts! Tikko vektoreļa dauniskie drauģeļi dabū prtetī - vektorelis debilhistērijā. Kā tā, viņa drauģeļi dabū pretī??? madžiņ, tu te esi gestapo vai nē??? Represē!!! Cenzē!!! Terorizē!!!
  • 3
  • 3
Vektors, rusbidla
V
Rusdauņu nometnē histērija un panika - rusdebili komentāri tiek vērtēti kā rusdebiuli, rusdauņi kā rusdauņi un rusbidlas kā rusbidlas! Trakākasi, ka pat lielcenzoreliz madžiņš ir bezspēcīgs! Ko nu, bidlovektroreli? Varbūt jābeidz rusdebilkvekšķēt Dienā, rusbidla rusnacisteli ruscenzoreli?
  • 2
  • 4
pamuļķim Vektors, rusbidlai
p
Redzi, rustrakojošais ruspamuļķi rusbidla, vienīgais pamuļķis, kuru tu vari aizvākt no komentāriem, esi tu pats, ruspamuļķi. Saprati, ruspamuļķi, vai mazo gadu un ruspamuļķisma dēļ lasīt neproti, ruspamuļķi rusbidla? Otrkārt, ruspamuļķi rusbidla, kamēr tavs rusdebilais drauģelis Kārklu cūka te slavinās krievu nacismu, tikmēr tavu bidlodrauģeli kritizēs un izsmies. Pārāk daudz debilkvekšķēsi - dabūsi arī tu, fašisteli cenzoreli.Treškārt, pamuļķi poašieceltais cenzoreli, kā tu ieteiksi fašistelim madžiņam cenzēt viedokļus, ja nelikumīgi dzēstu komentāru var atjaunot tikm reižu, cik vajadzēs, un no tik adresēm, cik vakjadzēs? Ko, pamuļķi rusbidla vektoreli dauni?
  • 2
  • 3
Kārklu vācietis, heilhitlercūka
K
Es esmu sevišķi rusdebils un russpītīgs krievu nacists un uzskatu, ka jebkura agresija ir attaisnojama, ja tai piemeklē attaisnojumus. Piemēram, operācija ''Barbarossa'' bija attaisnojama, jo vācieši tai sameklēja attaisnojumus. Tā kā es nekādi nevaru aizvērt savu rusbidlas rīkli, šis komentārs tiks atkārtots kamēr es, rusnacists rusdaunis, neaizvēršos.
Kārklu vācietis, rusdebiliķis
K
Es esmu sevišķi rusdebils un russpītīgs krievu nacists un uzskatu, ka jebkura agresija ir attaiosnojama, ja tai piemeklē attaisnojumus. Piemēram, operācija ''Barbarossa'' bija attaisnojama, jo vācieši tai sameklēja attaisnojumus. Tā kā es nekādi nevaru aizvērt savu rusbidlas rīkli, šis komentārs tiks atkārtots kamēr es, rusnacists rusdaunis, neaizvēršos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžībā devies Rīgas domes kaķis Muris(20)

Mūžībā devies viens no Rīgas domes kaķiem - Muris, sociālajā vietnē Facebook paziņojis bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas