Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rail Baltica

Rail Baltica nav saimnieka

Nepilnības Rail Baltica projekta vadībā rada risku, ka projekts pārsniegs apstiprināto budžetu un ieviešanas laika grafiku. Tāds ir Igaunijas, Latvijas un Lietuvas augstāko revīzijas iestāžu apvienotās revīzijas galvenais secinājums par Rail Baltica īstenošanas gaitu.

Rail Baltica apgūti 300 miljoni

Uzņēmuma RB Rail padomi nav plānots nodot triju Baltijas valstu premjeru pārraudzībā. Tā vakar pēc Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdes paziņoja Satiksmes ministrijas Rail Baltica projekta nodaļas vadītāja Olita Bērziņa. Komisijas sēde tika sasaukta saistībā ar uzņēmuma RB Rail darbinieku atklāto vēstuli, kurā tie pauž bažas par uzņēmuma slikto korporatīvo pārvaldību, kas var apdraudēt visu projekta realizāciju.

SM: Latvija Rail Baltica ieviešanā drīzāk apsteidz grafiku, nekā atpaliek no tā

Dzelzceļa projekta Rail Baltica ieviešanā Latvija drīzāk apsteidz Eiropas Komisijas noteikto grafiku, nekā atpaliek no tā, trešdien Saeimas Tautsaimniecības, vides, agrārās un reģionālās politikas komisijas sēdē atzina Satiksmes ministrijas (SM) Rail Baltica projekta nodaļas vadītāja Olita Bērziņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide