Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Svētdiena, 14. augusts
Zelma, Zemgus, Virma

Rail Baltica

FOTO: Sākta bijušā tirdzniecības centra Titāniks nojaukšana

Turpinoties dzelzceļa projekta "Rail Baltica" būvniecības darbiem, pilnsabiedrība "BeReRix" sākusi bijušā tirdzniecības un autostāvvietu kompleksa "Titāniks" nojaukšanu Prāgas ielā 2, aģentūru LETA informēja "BeReRix" pārstāvji.

Turpinoties Rail Baltica būvdarbiem lidostā Rīga, uz laiku mainīsies satiksmes plūsma

Pilnsabiedrība B.S.L. Infra, turpinot Rail Baltica būvniecības darbus pie lidostas Rīga, no 27. jūnija uz laiku mainīs satiksmes plūsmu, braucot projām no lidostas uz Rīgas centru. Vietā, kur šobrīd atrodas Rīgas Satiksmes 22. autobusa pieturvieta, satiksme aptuveni trīs nedēļas tiks ar nelielu līkumu novirzīta pa pagaidu ceļu caur P1 stāvvietu.

Lietuvas valdības komisija: Rail Baltica tilta būves konkursā uzvarējušais uzņēmums apdraud nacionālo drošību

Lietuvas valdības komisija, kas izvērtē stratēģisko uzņēmumu darījumus, atzinusi, ka Ķīnas kontrolētais Spānijas uzņēmums "Puentes y Calzadas Infraestructuras", kas uzvarējis dzelzceļa projekta "Rail Baltica" konkursā par tilta būvi pār Neres upi pie Jonavas, rada apdraudējumu Lietuvas nacionālajai drošībai, tādēļ valsts dzelzceļa uzņēmums "Lietuvos geležinkeliai" nedrīkstētu slēgt līgumu ar šo kompāniju.

Stacija kā iekļaujoša mūslaiku zīme

Stacijas ēkas uzdevums ir nevis dominēt un izcelties, bet gan iekļauties pilsētas vēsturiskā centra apbūvē. Rīgas Centrālās stacijas projekta pozitīvā ietekme uz pilsētvidi lielā mērā ir Rīgas pašvaldības un valsts atbildība

Rail Baltica būves nauda tiks vietējiem vai ārzemniekiem?

Jaunā Eiropas nozīmes dzelzceļa līnijas Rail Baltica izbūve varētu būt lieliska iespēja Latvijas ceļu būvētājiem, taču, vai tā par tādu kļūs, to rādīs laiks, jo šī projekta īstenotājs vēl nav publiskojis pat iepirkumu stratēģiju, nemaz nerunājot par iepirkumu izsludināšanu, kamēr Igaunijā un Lietuvā šī lielā projekta īstenošana ir sadalīta atsevišķās lotēs un ir izsludināti iepirkuma konkursi.

Pētījumā ieteikta Rail Baltica un Latvijas dzelzceļa dzelzceļu sistēmu pilnīga integrācija un sinhronizācija

Pētījumā par dzelzceļa pasažieru pakalpojumiem Latvijā "Rīgas dzelzceļa mezgla darbības optimizācijas izpēte" ieteikta divu dzelzceļu sistēmu pilnīga integrācija un sinhronizācija daudzās vilcienu kategorijās, kas kursēs pa "Rail Baltica" un "Latvijas dzelzceļa" sliedēm, aģentūrai LETA pavēstīja dzelzceļa līnijas projekta "Rail Baltica" kopuzņēmuma Baltijas valstīs "RB Rail" pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide