Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rail Baltica

Eiropas Revīzijas palāta: Rail Baltica projekts sadārdzinājies līdz septiņiem miljardiem eiro

Eiropas Revīzijas palātas auditā secināts, ka īsā laika posmā dzelzceļa līnijas projekts Rail Baltica sadārdzinājies par 2,352 miljardiem eiro līdz septiņiem miljardiem eiro, otrdien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas, Eiropas lietu komisijas un Publisko izdevumu un revīzijas komisijas kopsēdē sacīja Eiropas Revīzijas palātas pārstāvis Luks Tjoens.

Rail Baltica nav apdraudēts

Igaunijas iekšlietu ministra Marta Helmes, kas pārstāv labēji konservatīvo populistisko partiju EKRE, izteikums, ka, pateicoties viņa partijai, ir apturēts Rail Baltica projekts, nekādā gadījumā nav Igaunijas valdības oficiālais viedoklis, raksta Igaunijas prese. Helmes izteikumus neatbalsta nedz Igaunijas valdības vadītājs Jiri Ratass, kas pārstāv Centra partiju, nedz viņa partijas biedrs ekonomikas ministrs Tāvi Āss.

Igaunijas ministrs: Rail Baltica projekts netiks turpināts

Dzelzceļa līnijas Rail Baltica projekts netiks turpināts, un tas ir saistīts ar labēji populistiskās Igaunijas Konservatīvās tautas partijas (EKRE) pretdarbību, svētdien paziņoja EKRE līderis, Igaunijas iekšlietu ministrs Marts Helme.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide