Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

RB Rail

Rail Baltica nav saimnieka

Nepilnības Rail Baltica projekta vadībā rada risku, ka projekts pārsniegs apstiprināto budžetu un ieviešanas laika grafiku. Tāds ir Igaunijas, Latvijas un Lietuvas augstāko revīzijas iestāžu apvienotās revīzijas galvenais secinājums par Rail Baltica īstenošanas gaitu.

RB Rail pagaidu izpilddirektors būs Agnis Driksna

Pēc Baltijas valstu kopuzņēmuma RB Rail, kas izveidots dzelzceļa projekta Rail Baltica īstenošanai, valdes priekšsēdētāja Tīmo Rīhimeki lēmuma atstāt amatu, uzņēmuma pagaidu izpilddirektors būs SIA Eiropas dzelzceļa līnijas Attīstības un komunikācijas departamenta direktors Agnis Driksna, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Rubesa atkāpusies, jo projekts "pašreiz nav pārvaldāms efektīvā veidā"

"Projekts, tāds, kāds tas ir pašreiz, nav pārvaldāms efektīvā veidā. Jebkas, kas notiek projektā, kavējas un kavēsies, jo ir ļoti grūta saskaņošana un vienošanās par gandrīz jebko," preses konferencē pēc paziņojuma par Baltijas valstu kopuzņēmuma RB Rail AS izpilddirektores un valdes priekšsēdētājas amata atstāšanu jau privātpersonas statusā savu lēmumu pamatoja Baiba Rubesa. Viņa, atbildot uz žurnālistu jautājumiem pēc sagatavotā paziņojuma, norādīja - aina projektā nav katastrofāla, taču katrā šādā projektā pastāv iespējamība, ka tas var "apstāties uz līdzenas vietas".

Avoti: Rail Baltica akcionāri vairs nevēlas vadītāju no Baltijas

Rail Baltica projekta īstenotāja AS RB Rail sākusi jauna vadītāja meklēšanu, un saskaņā ar neoficiālu informāciju kompānijas akcionāri šai amatā labāk redzētu cilvēku no Polijas vai Somijas, nevis no Baltijas valstīm. Pašreizējā RB Rail valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa šajā amatā tika iecelta 2015. gadā, un viņas pilnvaru termiņš beigsies oktobrī.

Avoti: RB Rail akcionāri izteikuši neuzticību Rubesai

Baltijas valstu kopuzņēmuma AS RB Rail akcionāri izteikuši neuzticību uzņēmuma izpilddirektorei un valdes priekšsēdētājai Baibai Rubesai, Lietuvas ziņu aģentūra BNS uzzināja no neoficiāliem avotiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide