Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

RB Rail

Arhitektu iebildumus vērā neņems

Latvijas Arhitektu savienība (LAS) atklātā vēstulē Satiksmes ministrijai (SM), Rīgas domei (RD) un uzņēmumam RB Rail norāda, ka iecerētā dzelzceļa infrastruktūra Pārdaugavā nebūs iedzīvotājiem draudzīga, vairos sastrēgumus un apgrūtinās cilvēku pārvietošanos. Visu triju atbildīgo institūciju Dienai sniegtās atbildes gan skaidri iezīmē, ka projektā nekas mainīts netiks.

Rail Baltica projekts vairāk jākoordinē premjeru līmenī

Pie mums nez kāpēc tas projekts visu laiku tiek demonizēts, runā par to vien kā naudu tērējošu, lai arī stāsts pamatā ir par Eiropas dotu naudu un infrastruktūru, kas Latvijas budžetā ilgtermiņā ienesīs milzu naudu – intervijā Romānam Meļņikam saka Andris Linužs, kādreizējais Baltijas valstu kopuzņēmuma RB Rail akcionāra no Latvijas puses Eiropas Dzelzceļa līnijas vadītājs.

No RB Rail valdes aiziet Rokens

Dzelzceļa līnijas Rail Baltica koordinējošā kopuzņēmuma AS RB Rail padome pieņēmusi kompānijas operacionālā direktora un valdes locekļa Kaspara Rokena atlūgumu. Viņš lēmumu atkāpties skaidrojis ar privātiem apsvērumiem, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Rubesa atkāpusies, jo projekts "pašreiz nav pārvaldāms efektīvā veidā"

"Projekts, tāds, kāds tas ir pašreiz, nav pārvaldāms efektīvā veidā. Jebkas, kas notiek projektā, kavējas un kavēsies, jo ir ļoti grūta saskaņošana un vienošanās par gandrīz jebko," preses konferencē pēc paziņojuma par Baltijas valstu kopuzņēmuma RB Rail AS izpilddirektores un valdes priekšsēdētājas amata atstāšanu jau privātpersonas statusā savu lēmumu pamatoja Baiba Rubesa. Viņa, atbildot uz žurnālistu jautājumiem pēc sagatavotā paziņojuma, norādīja - aina projektā nav katastrofāla, taču katrā šādā projektā pastāv iespējamība, ka tas var "apstāties uz līdzenas vietas".

Avoti: Rail Baltica akcionāri vairs nevēlas vadītāju no Baltijas

Rail Baltica projekta īstenotāja AS RB Rail sākusi jauna vadītāja meklēšanu, un saskaņā ar neoficiālu informāciju kompānijas akcionāri šai amatā labāk redzētu cilvēku no Polijas vai Somijas, nevis no Baltijas valstīm. Pašreizējā RB Rail valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa šajā amatā tika iecelta 2015. gadā, un viņas pilnvaru termiņš beigsies oktobrī.

Avoti: RB Rail akcionāri izteikuši neuzticību Rubesai

Baltijas valstu kopuzņēmuma AS RB Rail akcionāri izteikuši neuzticību uzņēmuma izpilddirektorei un valdes priekšsēdētājai Baibai Rubesai, Lietuvas ziņu aģentūra BNS uzzināja no neoficiāliem avotiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide