Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

CSDD atsāk pieņemt B kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas eksāmenus

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), ievērojot piesardzības pasākumus, atsāk pieņemt B un BE kategoriju transportlīdzekļu vadīšanas eksāmenus, aģentūru LETA informēja CSDD Komunikācijas departamentā.

CSDD ir izvērtējusi šo kategoriju vadīšanas eksāmenu pieņemšanas iespējamību, kā arī ņemot vērā daudzu klientu vēlmi, ir radījusi iespēju nodrošināt eksāmenu norisi drošos apstākļos. 

Lai pakalpojuma saņemšana būtu klientiem un darbiniekiem maksimāli droša tiks lietoti speciāli aizsardzības līdzekļi – klients izmantos cimdus un masku, savukārt inspektors lietos speciālo aizsargkostīmu, cimdus, masku un aizsargvairogu. Turklāt pirms eksāmena sākšanas tiks dezinficētas automobiļa vadības ierīces.

CSDD norādīja, ka process tiks maksimāli organizēts, lai novērstu cilvēku savstarpējo kontaktēšanos. Pieteikties vadīšanas eksāmeniem tiks nodrošināta, zvanot pa iepriekšējā pieraksta tālruni, turklāt pirms pakalpojuma sniegšanas klientam tiks vaicāts par viņa pašsajūtu. 

CSDD pārstāvji pauda, ka cilvēki, kuriem ir noteikta karantīna, uz eksāmenu var nākt tai noslēdzoties. 

Klients tiek aicināts apmaksu par eksāmenu veikt elektroniski e.csdd.lv.

CSDD aicina klientus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību doties uz eksāmenu. Atsākot B un BE kategoriju vadīšanas eksāmenu pieņemšanu, prioritāte tiks dota tiem klientiem, kuriem tika atteikts eksāmens saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju.

B kategorijas tiesības ļauj vadīt transportlīdzekli, kura pilna masa nepārsniedz 3500 kilogramu un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nepārsniedz astoņas vietas. Savukārt BE ir B kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi vai puspiekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 3500 kilogramu.

Top komentāri

Un kāpēc nepieņēma?
U
Kas ir mainījies tagad?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas