Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

CSDD

Pieaugs mopēda vadīšanas eksāmena maksa

AS Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) par mopēda vadīšanas eksāmenu būs jāmaksā 19,69, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā pašreiz, paredz valdības otrdien apstiprinātie grozījumi CSDD publisko maksas pakalpojumu cenrādī.

Ar telefonu rokā pie stūres: Cik avārijās iekļūtu Reinis Nitišs un Dagmāra Legante?

Mobilā telefona lietošana pie auto stūres ir taisnākais ceļš, kā kļūt par neko neredzošu un nedzirdošu zombiju, kas apdraud sevi, līdzbraucējus un citus satiksmes dalībniekus. Lai uzskatāmi parādītu, ka mobilais telefons un auto vadīšana nav savienojama kombinācija, satiksmes drošības kampaņas Izkāp no telefona! ietvaros rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs, ētera personība Dagmāra Legante un modelis un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems piedalījās auto simulatora eksperimentā, vienlaicīgi vadot auto un izmantojot tālruni.

CSDD pārstāvis: Pulkstenis vairs neies, ja kādu tā zobratu pārveidos

Par to, kādi riski nāk ar Konkurences padomes rosinājumu ļaut arī autoservisiem nodrošināt automašīnu tehniskās apskates pakalpojumus, un to, kā Latvija šajā ziņā izskatās uz citu Eiropas valstu fona, – Romāna Meļņika saruna ar CSDD Transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas inspekcijas priekšnieku Jāni Liepiņu.

Nosaka pielāgošanas prasības transportlīdzekļiem ar stūri labajā pusē

Saistībā ar atļauju no šā gada 1.novembra Latvijā pastāvīgi reģistrēt transportlīdzekļus ar stūri labajā pusē valdība otrdien apstiprinājusi vairākus noteikumu projektus, kas nosaka transportlīdzekļu pielāgošanas prasības, kas jāizpilda personai attiecībā uz transportlīdzekli ar vadības ierīcēm labajā pusē, aģentūra LETA uzzināja valdībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide