Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +4 °C
Viegls lietus
Sestdiena, 22. februāris
Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Dzelzceļa nozarē strādājošos svētkos priecēs Prāta vētra

Atzīmējot simto gadskārtu kopš Latvijas dzelzceļa (LDz) pirmsākumiem, Latvijas dzelzceļnieku un satiksmes nozares darbinieku arodbiedrība un Latvijas dzelzceļa nozares darba devēju organizācija kopā ar LDz un citiem dzelzceļa transporta nozarē Latvijā strādājošiem uzņēmumiem pulcēsies uz jubilejas koncertu.

LDz šogad atzīmē 100 gadu jubileju kopš uzņēmuma dibināšanas 1919.gada 5.augustā. Tradicionāli jubilejas mēnesī notiek dažādas aktivitātes un tiek sumināti uzņēmuma labākie darbinieki, kas ar savu darbu ir devuši nozīmīgu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Par godu nozīmīgajai jubilejai, Latvijas dzelzceļnieku un satiksmes nozares darbinieku arodbiedrība gan koncerna Latvijas dzelzceļš uzņēmumos, gan dzelzceļa nozares uzņēmumos L-Ekspresis, Baltijas Tranzīta serviss, Pasažieru vilciens, Baltijas ekspresis, Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca u.c. strādājošajiem darbiniekiem dāvinās latviešu grupas Prāta vētra koncertu, ko varēs izbaudīt vairāk nekā 5000 dzelzceļa nozares darbinieki no visas Latvijas.

Uz koncertu tiks ielūgti arī citu Latvijas dzelzceļnieku un satiksmes nozares darbinieku arodbiedrībā pārstāvēto uzņēmumu, piemēram, Daugavpils reģionālās slimnīcas, Daugavpils novada pašvaldības, Daugavpils tehnikuma u.c. darbinieki.

Latvijas dzelzceļnieku un satiksmes nozares darbinieku arodbiedrība ir neatkarīga apvienība, kas uz brīvprātības principiem apvieno darbiniekus, kuri strādā dzelzceļa transporta un satiksmes, t.sk., mašīnbūves, telekomunikāciju, transporta un ceļu būves, pasažieru un kravas pārvadājumu, loģistikas, tranzītu kravu pārvadājumu, ekspedīcijas sfērā, kā arī komercsabiedrībās, uzņēmumos, iestādēs vai organizācijās, kas apkalpo minēto sfēru vai pastāvīgi izmanto tās pakalpojumus.

Tāpat, atzīmējot LDz simtgadi, augustā plānoti interesanti un izglītojoši pasākumi iedzīvotājiem. Sestdien, 3.augustā Rīgas, Jelgavas un Daugavpils dzelzceļa stacijās varēs aplūkot dzelzceļa ritekļus – dažādas lokomotīves, dzelzceļa būves un remonta mašīnas, drezīnas un citus specifiskus ritekļus.

Savukārt Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā norisināsies Latvijas dzelzceļa urbānie dārza svētki. Svētku tēma ir dzelzceļš kino, arhitektūrā un mākslā, tā ietvaros tiks sniegtas vērtīgas lekcijas, kā arī īpaši priekšnesumi. Tāpat ārā darbosies izmeklētas street food kafejnīcas ikvienai gaumei un radošās darbnīcas mazākajiem svētku apmeklētājiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

No GKR izstājas seši partijas valdes locekļi(14)

No partijas Gods kalpot Rīgai (GKR) izstājušies seši politiskā spēka valdes locekļi, tajā skaitā pieci Rīgas domes deputāti, aģentūru LETA informēja Rīgas domes deputāts Vjačeslavs Stepaņenko.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas