Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvijas dzelzceļš

Rīt notiks starptautiskā konference Globālās transporta kustības izaicinājumi

Jau rīt, 12.septembrī, Rīgā ieradīsies tranzīta nozares eksperti no visas pasaules, lai VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) rīkotā starptautiskā konferencē Globālās transporta kustības izaicinājumi diskutētu par tendencēm, kas nosaka mūsu reģiona un visas pasaules transporta un tranzīta nozares aktualitātes un izaicinājumus, un kuras ietekmē arī Latvijas tranzīta nozares konkurētspējas paaugstināšanas iespējas.

FOTO: Spītējot laika apstākļiem, LDz atzīmē simtgadi ar krāšņiem dārza svētkiem

Izglītojošas lekcijas par dzelzceļu kino, arhitektūrā un mākslā, muzikālās performances tādu mākslinieku kā Vestards Šimkus, Elizabete Balčus, Rīgas Modes, Ezeri, Maija un Reinis Sējāni, klavieru kvartets Quadra izpildījumā – to visu apmeklētāji Dzelzceļa muzejā 8.augusta vakarā varēja baudīt par godu VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) simtgadei.

Latvijas dzelzceļš aicina uz urbānajiem dārza svētkiem

VAS Latvijas dzelzceļa (LDz) simtgadi svinot, 8. augustā no plkst. 17.00 līdz plkst. 23.00 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā notiks izglītojoši LDz100 urbānie dārza svētki. Svētku tēma ir dzelzceļš kino, arhitektūrā un mākslā, un to laikā tiks sniegtas vērtīgas lekcijas, kā arī īpaši muzikāli priekšnesumi.

Dzelzceļa nozarē strādājošos svētkos priecēs Prāta vētra

Atzīmējot simto gadskārtu kopš Latvijas dzelzceļa (LDz) pirmsākumiem, Latvijas dzelzceļnieku un satiksmes nozares darbinieku arodbiedrība un Latvijas dzelzceļa nozares darba devēju organizācija kopā ar LDz un citiem dzelzceļa transporta nozarē Latvijā strādājošiem uzņēmumiem pulcēsies uz jubilejas koncertu.

LDz simtgadi atzīmēs ar ritekļu parādi un urbānajiem dārza svētkiem

Augustā VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) ar dažādiem pasākumiem atzīmēs uzņēmuma dibināšanas 100 gadu jubileju - ikvienam būs iespēja aplūkot gan senākus, gan ne tik senus ritekļus, vērot dzelzceļa tērpu skati, kā arī izglītojošās lekcijās uzzināt par dzelzceļa lomu arhitektūrā, kino un mākslā, kas notiks LDz urbāno dārza svētku ietvaros, informē uzņēmums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide