Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Eksperts: Baltijas valstu drošībai nepieciešami sabiedrotie, lai turētos kopā un izdzīvotu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
zrz
z
Baltijas valstis VISPĀR NEKAD savā vēsturē nav varējušas politiski vienoties par jebkādu politisku, ekonomisku vai militāru jautājumu. Pārāk dažādas intereses. NATO viņas ieet paralēli viena otrai un nekādas kopdarbības šeit nav. Paskatieties uz ekonomiskiem projektiem- ātomelektrostacija, sašķidrinātās gāzes termināls Baltijai. Kur tas viss ir? Nekur... RAIL Baltic šobrīd arī draud izjukt.
No aizjūras
N
Baltijas valstis ir dabīgi konkurenti, un tikai ārējs spēks tās var apvienot. Tā notika 1940. un 1941.gadā; daļēji 2004.gadā. Taču joprojām rīvēšanās turpinās- ko vērtas vien ir leišu joprojām neatjaunotās sliedes no Mažeiķiem. Jāsaka gan, ka arī latvieši, atceroties gadu atpakaļ notikušos robežkonfliktus, 1921. gadā ļauni priecājās, redzot, ka poļi leišiem atņem Viļņu.
 • 1
 • 1
zane
z
Kāpēc visas trīs Baltijas valstis nevar izveidot vienotu ārejās aizsardzības sistēmu. Kāpēc jāsadalās. Vienota sistēma būtu daudz efektīvāka un daudz labāk attīstīta un organizēta. Bet, protams, atkristu otkati iepirkumos...……..
latvietis
l
Baltijas valstu drošībai nepieciešams veikt nozagto deokupāciju !
Milda
M
Mēnesis pār Latviju vemj, Vaira Viķe Freiberga pār Latviju spīd kā Dieve Saulīte. jo tai kaklu rotā atom bumba.
utt
u
Starp citu.Latvija no Molotova- Ribentropa pakta ir ieguvēja. Neatkarīgi no pakta, ar paktu vai bez Hitlers uzsāktu karu pret Poliju. Ja nebūtu Pakta- kur apstāstos vācu armija nav zināms. Pakts noteica "sarkano līniju" Vācijai. Ja Pakta nebūtu, Staļins aiz bailēm no vācu armijas uzvarām okupētu Baltiju vēl 1939. g. septembra vidū. Lai to neizdarītu Hitlers. Okupācija būtu notikusi 9 mēnešus agrāk.
Žemaitis
Ž
Lielākā ieguvēja tomēr ir Lietuva. Ja Vācija neuzsāktu karu Austrumos un aprobežotos ar poļu koridora aneksiju, Klaipēda paliktu Vācijai, bet Viļņa Polijai. Šodien minētās valstis, kas apcirpa Lietuvu, ir lielākie Lietuvas draugi sagaidāmajā karā pret Krieviju...
 • 1
 • 0
protams>utt
p
es vienmēr esmu teicis ka apzagtais no apzagšanas ir tikai ieguvējs, un ka tāpēc patiesībā cietumā jāliek ne zaglis, bet tas kurš apzagts.
 • 3
 • 0
Свен Ссаков
С
Svens Čurātājs vemj par deviņiem mēmiem.Traks palicis.
rekur
r
Ļoti interesanti, ko Polija ir iemācijusies no Molotova-Ribentropa pakta? Viss, ko Hitlers prasija no Polijas bija Dancigas koridoris (eksteritoriāla autotrase) . Poļi viņu pasūtija d.... un samaksāja ar valsts pazaudēšanu, 6 milj. karā bojā gājušo, pilnīgi izpostītu valsti un komunistu nākšanu pie varas pēc kara. Bet Hitlers piedāvāja Polijai kļūt par tā sabiedroto... Piesviediet, ko poļi būtu ieguvuši... iespējams, ka tai skaitā arī Latgali...
rekuram
r
Te der paskatīties, kurš poļiem 1939.gadā ieteica neiet uz kompomisu ar Vāciju (kad turklāt paši poļi bija no Čehoslovākijas dalīšanas Tešīnu dabūjuši).
 • 0
 • 0
>hrv
&
nevajadzēja karot ar Vāciju krieviem: Tad tagad visi brauktu Mercedes
 • 0
 • 2
hrv0301
h
UN KO PAZAUDĒJA KRIEVIJA >KARĀ -20 MILJ. BET STAĻINS NOSLEPKAVOJA 70 MILJ.
 • 3
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas