Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Baltijas valstis

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 538 cilvēki; Igaunijā - 1154

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 538 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši seši cilvēki, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1154 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 10 cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 365 cilvēki; Igaunijā - 996

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 365 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 11 cilvēki, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 996 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši četri cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 569 cilvēki; Igaunijā - 798

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 569 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 12 cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 798 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši trīs cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 387 cilvēki; Igaunijā - 542

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 387 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 12 cilvēki, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 542 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši astoņi cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 270 cilvēki; Igaunijā - 339

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 270 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 14 cilvēki, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 339 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši pieci cilvēki, pirmdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 355 cilvēki; Igaunijā - 367

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 355 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 19 cilvēki, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 367 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši trīs cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 860 cilvēki; Igaunijā - 691

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 860 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 15 cilvēki, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 691 cilvēkam, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši trīs cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 686 cilvēki; Igaunijā - 357

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 686 cilvēkiem, bet ar jaunā vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 14 cilvēki, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 357 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši deviņi cilvēki, informēja Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide