Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Baltijas valstis

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1344 cilvēki; Igaunijā - 436

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1344 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 14 cilvēki, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 436 cilvēkiem, bet miruši 11 cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1113 cilvēki; Igaunijā - 472

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1113 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 14 cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 472 cilvēkiem, bet miruši pieci cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuva varētu pagarināt karantīnu līdz jūnijam; vakcinētajiem paredzēti atvieglojumi

Lietuvas valdības sēdē trešdien ierosināts pagarināt Covid-19 karantīnu vēl par mēnesi - līdz jūnijam. Vienlaikus ieteikts paredzēt vairāk atvieglojumu cilvēkiem, kuri jau vakcinējušies vai paši pārslimojuši šo slimību, kā arī ar noteiktiem ierobežojumiem atļaut darboties kafejnīcām, bāriem, kultūras iestādēm un sporta klubiem.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 597 cilvēki; Igaunijā - 269

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 597 cilvēkiem un reģistrēti deviņi nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 269 cilvēkiem un reģistrēti deviņi nāves gadījumi, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 839 cilvēki; Igaunijā - 438

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 839 cilvēkiem un reģistrēti 12 nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, svētdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās atklāta vēl 438 cilvēkiem un reģistrēti astoņi nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, svētdien paziņojis Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide