Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

EP deputātu kandidātus mudina Briselē neattālināties no Latvijas realitātes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Elza
E
Tikai neveliet par sudu vacelem Vaideri, Kalnieti, Grigule, Mamikinu, Zili, Zdanokas klepja kucens.. EP deputata statusa cienigi butu Valdis Dombrovskis, Karlis Sadurskis.
VVZ
V
Eiropas parlamentā ir 751 deputāts. Tad nu spriediet paši, kāda teikšana ir tiem astoņiem no Latvijas! Cik procentus tas sastāda un ko viņi var izdarīt. Viņu vienīgā faktiskā funkcija ir parazitēšana. Tāpēc beidziet dzīt zosis!
Opis
O
Bija aprēķināts, ka izmantojot visas piedāvātas iespējas, EP deputāts uz saņem apmēram 17 000 eur /mēnesī. Kāda tur realitātes sajūta.
Čekikstbāba Vaira
Č
Gan EP deputātiem no Latvijas gan Saeimas realitāte ir tikai viena: Maksimāli pierīties, jo visvarenie LPSR čekisti ar PSKP boļševikiem Latviju stums tālāk žopā līdz pat latvju nācijas iznīkšanai. Protams tāpēc šat tad vajaga diezgan smuki dirst kas nav malku cirst.
solon
s
Godīgi sakot, ceru, ka šis eirokolhozs sabruks iespējami ātrāk!
zane
z
Lasiet neatkarīgo žurnālistiku https://rebaltica.lv/2017/05/pieci-latvijas-eiroparlamentariesi-apsaubami-tere-ep-naudu-birojiem/
zvirbulēns
z
Kas šis par sviestu?
zane
z
To der zināt, kāpēc viņi ir nopelnījuši vietu Eiropas parlamentā un kāda viņiem atbildība Latvijas tautas priekšā. EP deputātu ikmēneša ienākumu sistēma ir sarežģīta: papildus 8484 eiro algai, 307 eiro dienasnaudai par katru parlamenta sesijas dienu un 24 164 ikmēneša kvotai asistentu algošanai, katrs deputāts mēnesī saņem vēl 4342 eiro “vispārējo izdevumu pabalstu” (GEA). Tas pamatā ir domāts biroju īrei mītnes zemē un dažādiem administratīviem izdevumiem. Re:Baltica noskaidroja, ka Latvijā partiju adresēs atrodami Vienotības deputātu Sandras Kalnietes, Krišjāņa Kariņa, Ineses Vaideres biroji. Visslidenākajā situācijā ir trīs Vienotības deputāti, kuru atbildēs Re:Baltica apgalvots, ka deputāti 20 m2 birojus un 150 m2 koplietošanas telpas izīrē ēkā, kas pieder Latvijas Universitātei (LU) un nomas maksa nonāk augstskolas kasē. Taču LU nekustamā īpašuma aģentūra, kas apsaimnieko ēku Meierovica bulvārī 12, apliecināja, ka tai nav īres līguma ar deputātiem, bet ir ar Vienotību.
Ha
H
Še tev ,Līzīt,Vasarsvētki! Naudiņām patīk paceļot neskaidros ceļos.
  • 2
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas