Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FM būtu gatava diskutēt par "trekno gadu" parādu dzēšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tie idioti ir gatavi diskutēt
T
Paklausieties to idiotu Jarocki un tos pārējos FM idiotus! Kā viospār var ienākt prātā parāda atlaišanai uzlikt ienākumu nodokli? Pilnīgie plānprātiņi!
Tā bija drausmīga cūcība
T
Tas, ka bankas uz pašu izraudzītu vērtētāju vērtējumu pamata deva kredītus, nebija smuki, jo tādā veidā tika nepamatoti uzskrūvētas īpašumu cenas. Bet tas, ka bankas pēc force maievre (krīzes) iestāšanās atņēma cilvēkiem īpašumus un izpārdeva par super zemām cenām, tostarp arī pašu veidotiem apakšuzņēmumiem, un vienlaikus saglabāja kredītņēmējiem parādsaistības par iztrūkstošo starpību, bija drausmīga cūcība
Finanšu ministrijas dižstulbums
F
Visstulbākā un cūciskākā šajā stāstā ir Finanšu ministrija, kas pieprasa no atlaisto parādu summas vēl samaksāt iedzīvotāju ienākuma nodokli. Finanšu ministrijas vadība tā arī nav sapratusi, ka hopotekāro kredītu gadījumā, kad banka ir realizējusi ķīlu, saglabājot kredītņēmējam saistības par kredīta summas un pārdošanas cenas starpības apmērā, atlikušo saistību dzēšana nav personas ienākums, jo darījuma galarezultātā persona ir nevis saņēmusi ienākumus, bet cietusi zaudējumus. Darījuma gala bilance, pat neraugoties uz parādsaistību dzēšanu, ir negatīva, jo kredītņēmējs, neraugoties uz jau iepriekš veiktajiem maksājumiem, ir palicis pie sasistas siles. Viņam nav ne īpašuma, ne naudas.
Dombrovska cūcība
D
Dombrovska valdības cūcība bija tā, ka nepieņēma likumu par to, ka krīzes laikā hipotekārā kredīta ķīlas nav atsavināmas neatkarīgi no tā, vai cilvēks tobrīd var vai nevar veikt atmaksu saskaņā ar līgumā noteikto grafiku, pilnu norēķinu atbīdot uz pēckrīzes periodu. Bet, tā kā Dombrovskis bija cieši saistīts ar baņķieru aprindām, tad to intereses viņam bijas svarīgākas, nekā vienkāršo cilvēku tiesības.
Pieļauju....
P
Ideja nāk no Dombrovska kas atsēž Eiroparlamentā un pārējās zagļu šlakas kas sazagušies,notralinājuši miljonus . Ne jau tie dažu tūkstošu,desmitu parādi uztrauc kliķi ko nevar atdos mirstīgie .
Latvānis
L
Jā.Komisārs Dombrovskis varētu padalīties ar pieredzi - kā ģimenes biznesa neatmaksātais kredīts no bankrotējošās Hipotēku bankas nonāca “drošajā” RB bankā un , iespējams, tika tur norakstīts!? Un galvenais, par kādiem nopelniem vai “labiem”darbiem RB īpašniekiem vai viņu sab. organizācijām?
  • 5
  • 0
ZTI
Z
Gudrinieki no 5 c klases! Pirms gudri vāvuļot, būtu ļoti lietderīgi vienreiz un pa visām reizēm noskaidrot cik un kādi parādi un, galvenais, kam uzkrājušies. Lielākā daļa nenokārtotu saistību jau pārdota un pieder sekundārā parādu tirgus dalībniekiem. Otra lielākā daļa ir saistības pret valsti. Tikai tad ir bankās uzkrātie INK( ienākumus nenesošie kredīti). Procesuāli liela daļa no tiem ir pie ZTI, kas tad ar visādiem ierobežojumiem un piedziņas metodēm izdzen parādniekus no valsts vai aizdzen pelēkajā ekonomikā. Ar atstātajiem 430 vai 315 eur neviens izdzīvot nevar, kur nu vēl dzīvot. Parādu atlaišana jāsāk ar parādiem valstij un piedziņas kritēriju maiņu. Citādi - tukša vāvuļošana.
Taisnība
T
Ir viegli aizņemties ,īpaši ja valsts garantē,bet atdot.....vieglāk tak norakstīt.
  • 3
  • 0
>:-)
&
Pārrijušies treknie taukumūļi rosina dzērājšoferiem, gandrīz piespiedu kārtā atdot nodzertās tiesības, tagad vēl šis !!! LEJPUTRIJA, KOMUNISMS UN SVĒTLAIME TREKŅIEM ???
GoodMaan&ParexK&K
G
Nabazdzīgās Latvijas smagi uzmestā tauta līdz pat iznīkšanai un piržot dīvānā ir gatava atmaksāt boļševiku bratanu un naclopu izrītos miljardus. Tāpēc boļševiku bratani ar naclopiem turpinās izšņukurēt silē, jo apdebilizētie mērkaķi vienmēr balsos par cūkiniem, pizdaboliem un jampampiņiem.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas