Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ģirģens nākotnē vēlētos turpināt diskusiju par TM pievienošanu IeM

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ierēdnis
I
Nesagaidīsiet, neceriet!
Apvienot var.
A
Un Bordānu par ministru, bet Driģenu par ministrijas ateju mazgātāju.
Korķis
K
Tas ir viens no galvenajiem bardaka un izšķērdēšanas cēloņiem, ka nespēj vai/un negrib nodalīt likumdošanu no nozares"profesionāļiem". Ja paši sev raksta likumus, tad dara to nevis sabiedrībai , bet sev par labu.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Vai man skolā nemācīja, ka tiesu vara un izpildvara ir divas absolūti neatkarīgas lietas???????????????????????
ierēdņu skaits ir svarīgāks
i
IeM ir milzīga struktūra ar bardaku un drīzāk IeM ir jāsadala un tie kas nodrošina kārtību un ņemās ar tiesām, kā policisti ir jāpievieno TM. VUGD vispār nav nekādas vajadzības atrasties ministrijas pakļautībā, jo daudzas no tās funkcijām varēja pārņemt pašvaldības un tāpat viņi IeM mūžīgi pīkst ka nesaņem pietiekoši. PMLP un citas cilvēku labklājības un veselības un arī izglītības ministrijas varēja apvienot vienā - Cilvēku ministrijā. Jautājums ir kāpēc Latvijā vēl pastāv atsevišķa Zemkopības ministrija - pilnīgi pietiktu, ja tās struktūrām būtu EM pārraudzībā. Un arī Satiksmes ministrijas departamentus varēja ievietot zem EM - satiksme ir jebkuras valsts ekonomikas artērijas, nevis barošanās avots dēlēm, kas pārrauga tranzītu un kurām pilnīgi pajāt kā cilvēki nokļūst uz darbu un vai valstī ir ceļi vai bezceļi.
Josifs Vissarionovičs(Koba)
J
Tiesas var mierīgi aizvietot ar triju policistu trīs minūtēs pieņemtu lēmumu!
  • 3
  • 2
ierēdņu skaits ir svarīgāks
i
Drīzāk derēja vēl izveidot atsevišķu Zinātnes un Inovāciju ministriju, jo izglītība tāpat netaisās visus skolniekus padarīt par zinātniekiem un skolotāji ir ierobežots kontingents, kas no šīm lietām neko nesaprot.
  • 3
  • 5
Pareizi
P
Ministriju Latvijā krietni par daudz! Gan Šveicē,Lielbritānijā, ASV un pat Paragvajā ir tikai 7 ministrijas! Japānā-valsti ar vairāk nekā 57 reizes lielāku iedzīvotāju skaitu,ir tikai 11 ministrijas! Pie tam,katrā no ministrijām,mēs nodarbinām arī divreiz lielāku ierēdņu skaitu!
ierēdņu skaits ir svarīgāks
i
Pilnīgs BS. Gan UK gan ASV ir vairāki ministriju līmeņa departamenti, kuri nodarbojas ar saviem nozaru jautājumiem. Tā ka ministriju skaits nav mazāks, bet taisni otrādi - lielāks. ASV ministri ir sekretāri(Secretary of Defence), kas visi tiek amatā pa partijas līniju, jo tos ieceļ prezidents no uzvarējušās partijas. UK gadījumā ievēlēto partiju atbildībā ir mazāk tiešo amatu, jo tā ir monarhija un daļa no amatiem ir parlamenta un karalienes atbildībā un kaut kas līdzīgs ir arī Latvijā - ministriju sekretāri parasti netiek mainīti, ja notiek ministru nomaiņa - lai nodrošinātu nepārtrauktību ministrijas darbībā un tikai ministrus nosaka koalīcija. Gan ASV, gan UK - ministriju līmeņa organizācijas ir vairāk kā Latvijā - UK gadījumā to skaits ir lielāks, jo papildus klāt nāk reģionālās ministrijas, kur vēl reģionos(un pakļautajās un aizjūras teritorijās) darbojas atsevišķas valdības ar parlamentiem un tām arī nāk klāt ministri, tā ka UK piemērs tā īsti nav salīdzināms ar Latviju :D
  • 1
  • 4
prokurors Vioriks
p
Man tāpat i labi
Ministriju par daudz
M
Sekojot daudzu citu valstu piemēram,Latvijā jāapvieno ir Veselības un Labklājības,Finanšu un Ekonomikas ministrijas,bet Izglītības un zinātnes ministrijai jāpievieno Kultūras ministrija! Pat Japānā,valstī ar vairāk nekā 57 reizes lielāku iedzīvotāju skaitu ir tikai 11 ministrijas!
наша Рига
н
Ģirģens tagadnē var bezdēt cik grib. Izplānotajā nākotnē zaglīgie un dirsīgie latvieši pēc Rigas būs arī visu Latviju pilnībā padirsuši prokrieviskajiem spēkiem. Un ja tad jau sidridovi, buridovi un ušokovi varēs pievienot Latviju Krievijai, ja tā vēlēsies varenais čekists Pūtins.
Kollega Buksbaums
K
Vai tad IeM darbs ir ideāli sakārtots, ja roka sniedzas pēc TM?
citu vidū
c
Vai KNAB, SAB, VK un VID viņš arī nevēlas pievienot IeM?
galvenais
g
Galvenais nav ministriju skaits, bet gan tie kaitnieciskie elementi no valdošās koalīcijas, kuri tajās ministrijās satupināti...
Jānis
J
Sen bija laiks to izdarīt!
Vai tu traks?
V
Tieslietu ministrija beidzot sāk darboties pareizā virzienā un kāds to grib pakłaut lielākai birokrātijai ar visām pievienotām intrīgām? Jā ir tādi kas ko tādu gan gribētu redzēt lai bremzētu sākto tīrīšanu.
  • 11
  • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas