Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Tieslietu ministrija

Par strīdīgajiem priekšlikumiem ģenerālprokurora izvēlē vēl diskutēs

Saeima jau ceturtdien plānojusi lemt par konceptuālu atbalstu izmaiņām ģenerālprokurora izvēles kārtībā. Lai gan grozījumus izstrādājusi Jāņa Bordāna (JKP) vadītā Tieslietu ministrija, tos neskatīs valdībā, bet tie tiks virzīti kā Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas iniciatīva. Jāpiebilst, ka Saeimas komisiju vada tieslietu ministra partijas biedrs Juris Rancāns. Ne pašā komisijā, ne arī attiecīgās jomas institūcijās nav vienprātības par vairākiem priekšlikumiem, taču konceptuāls atbalsts izmaiņām esot.

TM apsver iespēju aizņemties naudu Liepājas cietuma celtniecībai

Tieslietu ministrija (TM) apsver iespēju aizņemties finansējumu no Eiropas Padomes Attīstības bankas Liepājas cietuma būvniecībai un būvuzraudzībai, teikts Ministru kabineta protokollēmumā, kas pievienots šodien valdībā izskatītajam TM informatīvajam ziņojumam par Liepājas cietuma celtniecību.

Šī gada budžets Tieslietu ministrijai pieaug par 23,6 miljoniem eiro

2019.gada budžetā Tieslietu ministrijai (TM) plānoti izdevumi 254,4 miljonu eiro apmērā, no kuriem 71 miljons eiro tiks novirzīts tiesu politikai, tostarp 4,2 miljoni atveltīti, lai paaugstinātu tiesnešu mēnešalgas, šodien notikušajā Saeimas Juridiskās komisijas sēdē izklāstīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide