Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kavējas LNT kanāla pārveide

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
no UK
n
Tas, ka "augšas" sasparojušās vētīt nozari, īpaši akcentējot valsts drošību, ir pozitīvi,bet pārējais ir nolaidība visparastākā. Aizraujoties(lieki) ar ziñu "sūkšanu" jau sen ir skaidrs, ka tās pārpublicē vai pārstāta izmantojot vienīgo attiecīgās ziñas avotu un LV nav vairāk kā viena(!) viedoklja. Vai tas ir normāli? Vai par to tiešām ir jāmaksā alga?
Priecājos
P
Jebkurā gadījumā skaidrs, ka kopējais žurnālistu skaits samazināsies un tas ir priecīgs fakts. Domāju, ka proporcionāli samazinasies negatīvisms sabiedrībā. Ja Lafvijas iedzīvotāju skaits turpinās sarukt, jāsamazinās arī žurnalistu un to uzraugu skaitam.
Eseja
E
Manuprāt, ne tikai žurnālistu skaits, bet arī proporcionāli ir jāsamazina ierēdņu, domnieku, saeimas deputātu, konsultantu skaits - atbilstoši Latvijas iedzīvotāju skaitam (emigrējušo skaitam)!
  • 1
  • 0
Ļoti vienkārši
Ļ
Vispirms jālikvidē abi kanāli, jāatlaiž VISI žurnālisti un jāuztaisa viens, kompakts ZIŅU kanāls. Vēlams ar citiem kadriem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atdzīvina mūžīgo likumu(2)

Vietējo pašvaldību referendumu likumprojektam ir ļoti sena vēsture. Tas iesniegts Saeimā jau 2013. gadā, nodots no viena sasaukuma uz nākamo, taču pieņemts joprojām nav. Realitātē ideja tiek muļļāta ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas