Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Advokātu biroja Primus nodokļu partnere Ingūna Ābele uzskata, ka sistēma ir kļuvusi daudz sarežģītāka un ir mazāka iespēja cilvēkiem precīzi prognozēt savus ienākumus.

Kurš kuram paliks parādā

Jaunā nodokļu sistēma ir sarežģītāka un daudziem radījusi mulsumu, jo prognozes par saviem ienākumiem šajā gadā, iespējams, neatbilst reālajai situācijai. Arī eksperti atzīmē, ka cilvēkam ir grūtāk precīzi prognozēt ienākumus. Fakts, ka arī godīgs nodokļu maksātājs gada beigās var būt parādnieks, apjukumu radīs arī turpmāk. Finanšu ministrijā gan uzsver, ka informācijas par izmaiņām bija daudz un mazo algu saņēmēji ir galvenie ieguvēji, neskatoties uz cilvēku šaubām.

Top komentāri

Būs darbs tiesu izpildītājiem
B
Būs ļoti daudzi, kas paliks valstij parādā pārdesmit euro. Tad VID sūtīs kaut kādu papīru, kurš 7 dienu laikā būs jāizpilda. Ja nē, tad nodos tiesu izpildītājam, kurš par savu nenormāli lielo ieguldīto darbu (nosūtīt elektronisku izpildrīkojumu) uzrēķinās tādu maksu, ka cilvēkam parastajam vairs negribēsies ielaisties nekādās spēlītēs ar šo valsti.
Vienotības populisms
V
salikt iekšā murgainus diferencētos minimumus un progresīvās likmes bija Vienotības sociālistu murgu rezultāts. Lielākais stulbums, ka tas nepalīdz reālajiem trūcīgajiem, bet tikai strādājošiem darbspējīgajiem, kuriem nav bērnu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas