Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valsts ieņēmumu dienests

Aizturētas VID Muitas pārvaldes amatpersonas

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvalde sadarbībā ar Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūru, kā arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB), VID Nodokļu un muitas policiju un Valsts robežsardzi veikusi izmeklējošās darbības muitas kontroles punktā Terehova, kuras rezultātā aizturētas VID Muitas pārvaldes amatpersonas, aģentūru LETA informēja VID pārstāvji.

VID: Sezonas laukstrādniekiem paredzēts īpašs nodokļu režīms

Lauku atbalsta dienests (LAD) un Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka tie lauksaimnieki, kuri laikā no 1.aprīļa līdz 30.novembrim nodarbina laukstrādniekus sezonas rakstura darbos, no šo darbinieku algām var maksāt iedzīvotāju ienākuma nodokli 15% apmērā, bet ne mazāka kā 0,70 eiro katrā nodarbināšanas dienā, portālu Diena.lv informēja VID.

Vai laimējāt nodokļu loterijā?

Lai gan daudzviet pasaulē 1. marts simbolizē vienīgi pirmā pavasara mēneša sākumu, Latvijā šis datums saistās ar startu visai savdabīgai loterijai. No 1. marta var iesniegt ienākumu deklarāciju par iepriekšējo gadu un cerēt, ka šajā loterijā laimēsi – būs izveidojusies iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) pārmaksa. Deklarācijas iesniegšanu gluži kā savulaik dzīšanos pēc Dziesmu svētku biļetēm var uzskatīt par Latvijas iedzīvotāju tradīciju.

Jauna konflikta epizode

Valsts policija šā gada 28. janvārī ir atteikusies sākt kriminālprocesu pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes iesnieguma, kura galvenais mērķis bijis viņas tiešais priekšnieks – finanšu ministrs Jānis Reirs (JV). Šis ir bijis tikai kārtējais solis jau ilgstošajā VID vadītājas ''kariņā'' ar viņai netīkamo ministru.

Pret VID darbinieku sākts kriminālprocess par neizpaužamu ziņu izpaušanu; svarīgs liecinieks atrasts miris

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) atklāts kārtējais darbinieks, kurš nopludinājis vērtīgu iekšējo informāciju par kravu kustībām muitā. Ziņas no datu bāzēm ir īpaši noderīgas tiem, kuri ieinteresēti ievest kontrabandas preces, nemaksājot valstij nodokļus; izmeklēšana šai krimināllietā turpinās. Raidījuma Nekā personīga rīcībā esošās ziņas liecina, ka atmaskotais darbinieks bija saistīts ar kādu uzņēmēju, kurš nesen miris.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide