Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +5 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Laiks, kad uzlaboties valsts attieksmei pret zinātni un izglītību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Paolo Pavo
P
Lieciet mieru vārdam! Vārds ir pareizi izvēlēts. To atzīst Dombrovkis un visi Certusa dauni. Arī "nācijas tēvs" tagad pārdomā, vai nevajadzēja viņu nosaukt par Dauni, tad latviešiem būtu adekvāts valsts prezis - Daunis Levitžīds.
Neesmu robots
N
Par ko nemīlēt bērnu un, kas galvā vecākiem, liekot bērnam vārdu Daunis?
Diareja Vulgāre
D
"Laiks, kad uzlaboties valsts attieksmei pret zinātni un izglītību" ir par kādiem nepilniem 30 gadiem nokavēts. Bet mēģināt var. Un vajag.
Vecsčekists
V
"Atmodas" procesus arī neviens nekontrolēja un neviens nezināja, kas notiks rīt. Starp citu, šis stāvoklis neko daudz nav mainījies.
P
P
Nav izvēlēta īstā mēness fāze un Saturrns attiecībā pret Piena celu nav labvēlīgā pozīcijā.Nespīd.
tāpat vien
t
BA un MA skaitās akadēmiskie grādi, zinātniskais - doktors. Cik tas pamatoti, jau cits jautājums. Bet tāda terminoloģija.
Tautsaimnieks
T
Kārlis Ulmanis - LU Lauksaimniecības un tautsaimniecības fakultātes goda doktors. Šodienas juristu un grāmatvežu Latvijā visas cerības uz juristu/filozofu un filologu.
  • 1
  • 0
Arturs Nagliņš
A
Kur gan latviešiem rodas tādi kadri? Vai viņi ir no mūsu planētas? "Nācijas tēvs" un latviešu vismuļķākais premjers noteikti attīstīs zinātni un izglītību, kas ir viens no "583 darāmajiem darbiem". Par to nav šaubu! "Nācijas tēvs" un tukšgalvis premjers ir lieli zinātnieki! Tas taču jau ir redzams no viņu apgarotās sejas. "Nācijas tēvs" jau ir zinātniski apdullinājis stulbo latviešu tautu, kurai veltījis gardu porciju ar pseidointelektuāliem lozungiem pie Brīvības pieminekļa. "Nācijas tēvs" īpaši gudrs ir pēc viņa dievinātajām bezmaksas angļu brokastīm (skat. pamfletu "Brokastotājs"). "Nācijas tēvs" jau tagad aktīvi ir klāt visur tur, kur var bez maksas paēst.
opā!
o
nu ārkārtīgi "unikāla" situācija! Patiesībā jebkuram augstskolu beigušam mūsu dienās ir zinātnisks grāds
M
M
Augsti inteliģents kungs. Vienlaikus arī draudīgs piemērs vecākiem, kas liek bērniem retus, skanīgus vārdus, kuru nozīmi viņi nesaprot.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas