Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Dienas intervijas

Mēs domāsim arī paši, kā mācīt

Bērnu skaitam klasē nav izšķirošas nozīmes, izšķiroša nozīme ir skolotāja profesionalitātei – intervijā žurnālistam Romānam Meļņikam saka Iespējamās misijas direktors Kārlis Kravis.

Mediķu algas jāsaista ar kvalitāti

Mēs nevaram maksāt tikai par to, ka pacients ārstējies stacionārā, – intervijā Rūtai Kesnerei uzsver Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas valdes priekšsēdētāja Daiga Behmane.

Nav slikti, bet ir iespēja kļūt izciliem

Nedrīkst palielināt nodokļu likmes esošajiem nodokļu maksātājiem – intervijā Romānam Meļņikam saka Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) valdes priekšsēdētāja Gunta Jēkabsone.

Rita Meinerte: šis gads ievērojami mainīja visu muzeju dzīvi

Uz muzejiem šā gada ārkārtas situācijas ierobežojumi atstāja milzīgu iespaidu. Apmeklētāju kritums bija iespaidīgs. Lai nezaudētu saikni ar sabiedrību, muzeji meklēja dažādas komunikācijas formas, intervijā Aismai Orupei atzīst Memoriālo muzeju apvienības (MMA) direktore Rita Meinerte.

Autoratlīdzības – reālu darbu autoriem

Cilvēki avotus nelasa. Vispirms izsaka viedokli, pēc tam tikai iedziļinās būtībā – intervijā Romānam Meļņikam saka mūziķis Aivars Hermanis, viens no Pašnodarbināto mūziķu biedrības dibinātājiem un padomes loceklis.

Cīnās ar cilvēku bezrūpības un neapdomīguma sekām

Lai modernizētu pilnīgi visu autoparku, šobrīd redzam, ka mums ir nepieciešami tik lieli finanšu līdzekļi, ka šaubos, vai valsts budžets to var atļauties, – intervijā Romānam Meļņikam atzīst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide