Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Latvijas Studentu apvienību turpinās vadīt Maira Belova

Latvijas Studentu apvienība (LSA) sestdien kongresā organizācijas prezidenta amatā pārvēlēja Mairu Belovu.

Belova tika ievēlēta ar 136 balsīm. Par viņu nebalsoja desmit studenti, savukārt četri biļeteni bija nederīgi. Belova bija vienīgā kandidāte uz LSA prezidenta amatu, un viņu izvirzīja Latvijas Universitātes Studentu padome.

Galvenās darbības prioritātes, tāpat kā iepriekšējā gādā, Belovai būs studentu interešu pārstāvēšana un aizstāvēšana augstākās izglītības politikā un studentu vienotība un kustība stiprināšana. Līdzšinējās prezidentes plānā ir turpināt mērķtiecīgi nostabilizēt LSA ietekmi ne tikai Izglītības un zinātnes ministrijā, bet ar pārējās ministrijās, kuru pārraudzībā ir kāda augstākās izglītības iestādes vai arī kura strādā pie jautājumiem, kas skar studējošos. Nākamajā termiņā tiek plānots sākt plašākas diskusijas par problēmjautājumiem un izaicinājumiem augstākajā izglītībā.

Kā vienu no galvenajām prioritātēm viņa min LSA iekšējās vides stiprināšanu un studējošo pašpārvalžu kapacitātes celšanu, tādējādi veicinot savstarpējo sadarbību un uzticēšanos, vienlīdzību un demokrātiju studējošo pārstāvniecībā visos tās līmeņos.

Pirms LSA prezidenta amata ieņemšanas Belova bija LSA Sociālā virziena vadītāja un LSA pārstāve Augstākās izglītības padomē.

LSA Prezidents pārstāv Latvijas studējošos intereses nacionālā līmenī, iesaistās augstākās izglītības politikas veidošanas procesos, aizstāv studējošo viedokli, ikdienā vadot LSA.

Sestdien kongresā LSA apstiprināja arī apvienības, kā arī sabiedriskā labuma pārskatu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas