Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Levits izrāda interesi iesaistīties augstskolu reformas koncepcijas sagatavošanā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Arturs Nagliņš
A
No J.Bojāra raksta: "Hamburgas universitātes juridiskajā fakultātē prof. Lēbera lekcijas esot klausījies arī Levits, atbilstoši viņa “Ziņām” gan bez īpašām sekmēm, jo viņš tur 1983. g. ieguvis tikai “Ref. iur.” un 1989. g. “Assessor iur.”, t.i. ne bakalaura vai maģistra grādu. Juridisko zinātņu doktora grāda un profesora viņam nav. Līdz ar to viņš nekādi nevar pretendēt uz izcila jurista statusu. Hamburgas universitātes Sociālo zinātņu un filozofijas fakultātē, Politisko zinātņu nodaļā 1986. g. atbilstoši “Ziņām” viņš ieguvis “Dipl. - Pol.” - t.i. diplomu politiskajās zinātnēs. Levits Latvijā n evar pretendēt ne uz profesoru, ne asociēto profesoru pat “par blatu”. Viņš pats saka, ka ir “pa pusei jurists, pa pusei politologs.” “Par blatu” viņš dabūja Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) goda doktoru. Viņš nevar būt LZA eksperts tiesību zinībās, jo viņam nav fundamentālu monogrāfiju tajās." Bet tas "nācijas tēvu" nekavē muldēt par augst.izglītību. Būs tāda pati kroplība kā ar preambulu.
PhD
P
Nu galvenā reforma būtu saranžēt augstskolas pēc apgrozījuma, studentu skaita un spēcīgām zinātniskām publikācijām, un pirmajā stabiņā piešķirtā valsts finansējuma. Šie trīs stabiņi, normēti naudā (teiksim uz 1 miljonu eiro), tad teicami pārādīs, vai tā ir stipra, akadēmiska iestāde vai sabiedrības naudas ieguldīšana tādā ir vienkārši nelietderīga.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Vai Levitam jau tā kā nepietiktu ar visu iepriekšējo bēdīgi slaveno "koncepciju" [preambulu ieskaitot] izstrādāšanu, kurās viņš jo naski ir piedalījies?
Skoroķēze
S
Krievi savā naidā pret Latviju, un pret tās valstvīriem ir prātu zaudējuši, jo, ja prezidents nav slepkava vai okupants, tas tas ir tikai ķengu vērts.
Zīmīgi, ka Dienu apsēdušas
Z
krievu cūkas, kas Latvijas prezidentu tikai ĶENGĀT zin, toties asiņaino slepkavu Putleru - Dieva vietā turēt. Kas liek Latvijas maizi ēst, ja reiz tā riebj?
Scorseze
S
Importa žīds "iesaistīsies", tad jau Latvijas augstskolu sistēmai būs gals pavisam! Kas notiek ar šo valsti, vai visiem smadzenes atmiekšķējušās?!
Udo Ulbergs
U
Tiekamies ar tipisku t.s. kulta personu rīcību. Šīs personas sava statusa (kulta personas statusa) saglabāšanai nemitīgi tiecas pievienoties sabiedrības publiskās sfēras aktualitātēm, lai piesaistītu sev uzmanību. Pašlaik sabiedrību satrauc notikumi LU, un, lūk, tipiskā kulta persona, mūsu dārgais pseidointelektuālis "nācijas tēvs" to izmanto. Drīz publiskās sfēras dienaskārtības priekšgalā būs jauna tēma, kas arī satrauks sabiedrību, un tai atkal nekavējoties pievienosies veiklais levitžīds. Tā būs visu laiku, kamēr viņš smirdēs Latvijā, Rīgas pilī. Tas cilvēks nav īsts vīrs, īsta personība, bet ir tikai īsta cilvēka, īstas personības simulakrs. To diemžēl nesaprot viņa fani. Ja saprastu, tad atmestu viņam ar roku...
Enģeļa viesis
E
Ja Levits un viņa šlaka tur iesaistīsies, traģēdija ir garantēta. Levita diletantisms visiem ir redzams. Nedod Dievs to just darbos!
prokurors Vioriks
p
Teoloģijas fakultāti vajadzētu likvidēt. Reliģija ir opijs tautai
Udo Ulbergs
U
Noteikti vajag pielaist! Būs tikpat kropls rezultāts kā ar preambulu. Reti pretīgs un nekaunīgs tips. Tas nekas, ka šim žīdam nav pat kārtīga izglītība: Hamburgas universitātes juridiskajā fakultātē prof. Lēbera lekcijas esot klausījies arī Levits, atbilstoši viņa “Ziņām” gan bez īpašām sekmēm, jo viņš tur 1983. g. ieguvis tikai “Ref. iur.” un 1989. g. “Assessor iur.”, t.i. ne bakalaura vai maģistra grādu. Juridisko zinātņu doktora grāda un profesora viņam nav. Līdz ar to viņš nekādi nevar pretendēt uz izcila jurista statusu. Hamburgas universitātes Sociālo zinātņu un filozofijas fakultātē, Politisko zinātņu nodaļā 1986. g. atbilstoši “Ziņām” viņš ieguvis “Dipl. – Pol.” – t.i. diplomu politiskajās zinātnēs.Tā kā es ilgus gadus esmu bijis LU Juridiskās fakultātes Promocijas komisijas priekšsēdētāja vietnieks, Profesoru komisijas loceklis un LU mācībspēks kopš 1981. g. līdz šai dienai, tad zinu, ka Levits Latvijā nevar pretendēt ne uz profesoru, ne asociēto profesoru pat “par blatu”.
Jūs
J
gan varat pretendēt uz izcili dumju komentāru rakstītāja statusu!
  • 6
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atvieglo atlaišanas kārtību(12)

​Valdība pagājušajā nedēļā atbalstīja grozījumus Darba likumā, paredzot izslēgt normu, ka darbiniekus ar invaliditāti nevar atlaist. Proti, runa ir par 109. pantu, kas nosaka: "Darba de...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas