Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lidostā aiztur meklēšanā esošus Igaunijas un Latvijas pilsoņus

Ceturtdien lidostas Rīga robežkontroles punktā aiztur divus meklēšanā izsludinātus Igaunijas un Latvijas pilsoņus, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

Lidostā konstatēts no Stambulas ieceļojošs Igaunijas pilsonis un uz Londonu izceļojošs Latvijas pilsonis, kuri atrodas policijas meklēšanā. 1989. un 1976.gadā dzimuši vīrieši aizturēti un nodoti Valsts policijai.

Vēl lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēta Latvijas pilsone, kuras pase nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstu teritorijas un vel viena Latvijas pilsone, kuras pase nav derīga ceļošanai. Abām sievietēm liegta izceļošana no valsts.

Savukārt Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta trīs Ukrainas un trīs Moldovas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija dzīvības un veselības apdrošināšanas polises, kā arī pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Tikmēr Terehovas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta Tadžikistānas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas.

Tāpat Pāternieku robežkontroles punktā konstatēts Moldovas pilsonis, kuram nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas Šengenas zonas valstīs. Persona saukta pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti piecām personām - diviem Igaunijas, pa vienam Armēnijas, Lietuvas un Krievijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā pie administratīvās atbildības sauktas 16 personas - pieci Latvijas, trīs Baltkrievijas, trīs Lietuvas, divi Krievijas un pa vienam Polijas, Ukrainas un Igaunijas pilsonim.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

ECB: ABLV Bank glābšana nav sabiedrības interesēs(44)

ABLV Bank tiks likvidēta atbilstoši Latvijas likumiem, jo tās glābšana nav sabiedrības interesēs, sestdien paziņojusi Eiropas Centrālā banka (ECB), kas ir ABLV Bank tiešais uzraugs.

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas