Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Valsts robežsardze

Robežsargiem būs obligāta militārā apmācība

Valdība šodien atbalstīja jaunu Valsts robežsardzes likumprojektu, kas paredz, ka robežsargiem būs obligāta militārā apmācība. Tāpat likumprojekts paredz, ka robežsargi būs tiesīgi pielietot šaujamieroci dronu notriekšanai.

Desmitiem tūkstošu eiro vērti kokmateriāli pazuduši arī uz robežas ar Igauniju

Mēneša sākumā Iekšējās drošības birojs aizturēja robežsardzes amatpersonas krimināllietā par krāpšanu un dienesta noziegumiem, kur viena no sadaļām ir par Krievijas robežjoslā nogāzto un pazudušo mežu. Nekā personīga ir noskaidrojis, ka šis nav pirmais gadījums, kad mežs robežjoslā ir nozāģēts, bet valsts naudu nav saņēmusi. Tā noticis arī attīrot robežstigu ar Igauniju.

Robežsardze pārmet raidījumam Nekā personīga sabiedrības maldināšanu

Valsts robežsardze pēc svētdien TV3 izskanējušā Nekā personīga sižeta, kur paustas aizdomas par nepamatotu austrumu robežas labiekārtošanas projekta sadārdzinājumu, tostarp arī simtiem tūkstošu eiro vērtībā nozudušiem kokmateriāliem, pārmet žurnālistiem nekorektas un maldinošas informācijas izplatīšanu, subjektīvu interpretāciju.

Aizdomas par miljonu afēru austrumu robežas izbūvē

Šonedēļ Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturēja bijušo robežsardzes priekšnieku ģenerāli Normundu Garbaru un ceļubūves firmas Igate valdes priekšsēdētāju un līdzīpašnieku Māri Peilānu. IDB robežsardzes amatpersonas un būvfirmas darbiniekus tur aizdomās par nelikumībām austrumu robežas būvniecībā, kur Igate uzvarējusi 40 miljonus eiro vērtos iepirkumos, svētdien vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide