Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā -3 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 12. decembris
Otīlija, Iveta

LIZDA sāk streika procedūru

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
to pagaid un nevaid
t
labāk pavērojiet daudzu skolotāju attieksmi pret sevi, savu darbu un vēlēšanos būt skolotājam, 60% no viņiem nemaz nezina ko nozīmē būt skolotājam ne no zināšanu, intelekta, ne kultūras līmeņa- daži homosovjetikus ir un paliek homosovjetikus savā domāšanā un būtībā
Šī PIZDA ie pieriebusi.
Š
Jau 29 gadus šie dienaszagļi streiko un prasa algas paaugstinājumu, un ir kā tukšā mucā - jo vairāk ber, jo tukšāka tā top. It kā Latvijā pārējie būtu kaujamas avis, bet cilvēki - tikai pedagogas un mediķes.
Paskat
P
Paskat, cik karojošu kariņreiristu komentāros sasūtīti! Ka tik varētu skolotājus noriet! Ka tik viņus "zemākus par zāli" pataisīt! 21 ministrs 29 gados tā "reformējis sistēmu", tā "kompetenčojis", tā "reorganizējis", ka Latvijā ir teju pašas zemākās skolotāju algas Eiropā! Mūsu valdīklām jau izglītoti cilvēki nav vajadzīgi, jo tādi spēj domāt ar savu galvu un par "jaunvecpartijām" nebalso. Tad nu skolotāji jānīdē, skolas jāslēdz, spējīgākā tautas daļa no valsts ir jāizdzen ekonomiskajā trimdā. Tikai tā, piedevām baidot ar dažādiem bubuļiem, taisot "politknābienšovus" un "politnoriešanmedijkampaņas" pret kādu politpretinieku, demonstrējot "polittiesiskumu" plus vēl solot "kāvarnesolīt" visos variantos, laikam cer "pie siles" palikt mūžam!
H
H
PIZDA arī šodien streiko
Ha ha
H
Šuplinska ir izglītības ministre, un viņai nav jābūt pedagogu ministrei. Izgītība nav tikai pedagogi, tā ir vesela sistēma, kuru vajag sakārtot. Diemžēl, LIZDA neizrāda ne mazāko iniciatīvu šajā sakārtošanā. Šobrīd izskatās, ka strādāt pie šīs sistēmas sakārtošanas neviens negrib, bet grib tikai no valsts izplēst vairāk naudas algām. Igaunijas un citu valstu skolotāju atalgojuma piesaukšana vispār ir nekaunība. Igauņi jau 2005. gadā saprata, ka skolēnu paliek arvien mazāk un skolotāju ir par daudz, tajā brīdī viņiem uz 1 skolotāju bija 11 skolēni, bet ES vidēji 16. Igauņiem pietika drosmes sabalansēt skolēnu un skolotāju skaitu, tāpēc pie mazāka valsts finansējuma viņu skolotāji saņem pieklājīgas algas. Mūsu valstī vēl pagājušajā mācību gadā bija 205 113 skolēnu, kurus mācīja 28 778 skolotāju, tātad uz vienu skolotāju tikai 7,127 skolēnu...Tas nozīmē, ka vismaz puse skolotāju ir lieki, bet atlikušie labākie pat esošā finansējuma ietvaros varētu saņemt uz pusi lielākas algas.
to Paklauvis
t
Ak, tad skolotājiem vajadzīga Eiropas CIENĪGA alga? Un vai Latvijas sūdu vedējiem, sētniekiem, pārdevejiem un pārējiem tādas nevajag? Jeb viņiem pienākas Āfrikas un Āzijas cienīga alga, jeb tie NAV cilvēki?
 • 2
 • 1
Kā tu nesaproti?
K
LIZDAI neinteresē nekāda SAKĀRTOŠANA. LIZDAI vajag tikai LIELU algu, un , lai gan 28 gadu laikā, alga ir paaugstināta nemitīgi, LIZDAI nekad nepietiek. LIZDAS streikus ir valdībai JĀAPMAKSĀ, citādi LIZDA nestrādās vispār.
 • 4
 • 2
Paklau, ha ha
P
ja 29 gadu laikā 22 ministri un 15 ministru prezidenti nav spējuši sakārtot skolu sistēmu un nodrošināt skolotājiem Eiropas skolotāja cienīgu atalgojumu - pie kā vainīgs skolotājs?!?
 • 10
 • 11
eira
e
Skolotājiem ir visiem vairāk par štuku uz rokas, nevajag melot. Pretīgie ņauduļi, sliņķi un meļi. Stundas 4 dienas līdz 14, nebeidzami brīvlaiki un vasara un atrunas, MUMS TAČU JĀGATAVOJAS STUNDĀM. Kā šī gatavošanās notiek? Pa veikaliem, kafūžiem un uz dīvāna? Skolnieku sekmes uz nulles, paaudze dauņi.
Šis VIRS ir lasījis SVIESTU.
Š
Acīmredzot vecene arī lasa SVIESTU (nevis to ēd). Lūk, esot skolotāja, bet savam vecam VIRAM nepalīdz pat divus teikumus pareizi uzrakstīt.
 • 7
 • 1
virs
v
Tev laikam ar galvu nav riktigi. man sieva strada par skolotaju, zinu ka alga pec nodokļiem ir 460-480, nezinu kur tadu sviestu esi lasījis, bet tava fantāzija no realitātes atskiras
 • 11
 • 12
vai
v
tas, ka Latvijā ir 1,5 x vairāk pedagogu uz vienu skolēnu nekā vairums attīstīto valstu , nemaz neņemot vērā ļoti slikto skolēnu mācību apgūšanas līmeni, neliecina, ka ar pašiem skolotājiem kaut kas nav kārtībā? Krīzes laikā daudzi darbu zaudējušie ātri pārkvalificējās par skolotājiem, lai tikai būtu nodrošināti ar algu un garu atvaļinājumu. Lielākā daļa no viņiem nav skolotāji pēc aicinājuma, ne pēc pamatprofesijas, lai atgriežas savās iepriekšējās profesijās- trūkst taču strādājošo.
Jārūpējas vien pašiem.
J
Laimes lācis neko neatnesīs. Nevar 29 gadus tikai streikot un milzīgu algu prasīt. KAUT KAD IR ARĪ STRĀDĀT JĀMĀK UN JĀSĀK!
 • 4
 • 2
Paklau, vai
P
Kam ir jārūpējas par to, lai būtu sakartota un lieliskus rezultātus dodoša izglītības sistēma ar izcili darbojošos un pieejamu skolu izvietojumu valstī visos līmeņos un visā teritorijā? Kam ir jānodrošina izcila skolotāju sagatavošana, tālākizglītošana, apgādāšanu ar modernākajiem un atbilstošākajiem mācību līdzekļiem? Kam ir jānodrošina Eiropas skolotāja cienīgs atalgojums skolotājam? Vai tā nav valdība un tās ministrijas, kas par to atbild? Vai valdības neizdarītais jāuzveļ skolotājam?
 • 9
 • 7
GoodMan&ParexK&K
G
Latvijā ir pilnībā pabeigta piedirsto pauru apdebilizācijas procedūra. Pat pie izrītas siles, dapistas industrijas un iznīkstošas latvju nācijas viņi fānātiski turpina balsot par komūnistiem, naclopiem un jampampiņiem. Tāpēc var droši sākt nenovēršamā GaišaKomuņizmaNr.2. izveides procedūru, jo galvaspilsēta Rīga ar visiem zaglīgajiem cūkiniem ir SC (svolčcentra) kontrolē.
Reirs ir cūka
R
Viņš jebkuru naudu, kas ir domāta bērniem, uzskata par nevajadzīgi tērētu
CŪKA esi tu.
C
Ja reiz CITUS lamā.
 • 7
 • 1
Valdībai ir jāatkāpjas
V
Ņemot vērā, ka valdību veidojošās partijas solīja pedagogu algas palielināt, tad šai valdībai ir jāatkāpjas
Pedagogu algas ir JĀSAMAZINA,
P
jo tās ir paaugstinātas nemitīgi, bet jāsāk algas celt PĀRĒJIEM Latvijas iedzīvotājiem, kam tās nekad nav paaugstinātas, jo tiem JĀSTRĀDĀ, un nav laika streikot.
 • 4
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ja būs labi, tad redzēs, kā būs(1)

Kronvalda parkā, atceļā no darba, bieži redzu kādu vīrieti – spēka gados, ar iedzīvi divos maisos "apkrāvies", tomēr lasām grāmatu. Lasām grāmatu! Citreiz viņš risina krustvārdu mīklas ...

Valsts pārņem divas lielākās ostas(62)

Pēc ASV sankciju noteikšanas pret Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu un ar viņu saistītiem uzņēmumiem un nevalstiskām organizācijām – Ventspils Attīstības aģentūru, Biznesa attīstības ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas