Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Magoņa lietas tiesnesis saņēmis rājienu un negatīvu novērtējumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sandra Briķe
S
Un vēl, man arī bija dzēsti disciplinārsodi, bet pēdējās disciplinārlietu izskatīšanu tīšām apmainīja vietām, apejot ierosināšanas secību, jo par to, ka es skatu un neatstatos no lietas izskatīšanas, kur mani nenoraida, nevarēja atcelt no amata, tad mani atcēla no amata par to, ka es atstatījos no vienas skandalozas lietas izskatīšanas ar motivētu lēmumu, kas man bija nolikta uz galda bez reģistrācijas kancelejā un speciāli piesspēlēta no Rīgas tiesu priekšsēdētājas Strences, un visas dzēstās un izbeigtās disciplinārlietas sarakstītas atcelšanas nolēmumā, lai maldinātu Saeimu. Kas man kompensēs šīs ļaunprātīgās rīcības sekas, kas mani noveda pie izdegšanas, nopelnītās pensijas zaudēšanas, jo es magajos90.gados strādāju par izmeklētāju bīstamos apstākļos, kad tika apdraudēta visa mana ģiemene?
Sandra Briķe
S
Redziet, ja es būtu kaut ko tādu izdarījusi, mani ne tikai atceltu no amata, bet ierosinātu krimināllietu. Es nedrīkstēju ''komatu''aizmirst ielikt nolēmumā, man piekasījās par katru safabricētu sūdzību, kur lielie piedzinēji, kā Liepājas namu apsaimniekotājs u.c. nebija apmierināti, ka es prasu piedzenamo summu pamatotību, bet citi to neprasīja. Mani spriedumi bija labi saprotami un motivēti, neatkarīgi un bieži vien daļā noraidīju to, kam nav pietiekamu pierādījumu un izsaucu uguni uz sevi. Limbažu tiesas priekšsēdētāja Miķelsone jau ir īpaši ieredzēta tiesu augstākajās aprindās, jo, kad tiesu iekšējā portālā viņa ļoti juta līdzi Bičkovičam, kad to medijos blamēja par VDK aģentu, tad es teicu, kas jutīs man līdzi, kad tiku apmelota medijos par safabricētās disciplinārlietās sagrozītiem faktiem? Pazīstot šos cilvēkus, es domāju, ka vajag papētīt, kāpēc šo lietu skatīja tieši Limbažos un tieši iedala Jansonam, varbūt kaut kas jau ir jāuzņemas un jāziedo mērķa labad..
Manuprāt
M
Visiem ir skaudība, ka tiesneša kungs nopelnīs no Magoņa "tumbočkas", kādus liekus simtus tūkstošu ! Cik gan skaudīgi tie cilvēki !
prokurors Vioriks
p
Hi hi hi

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas