Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Tiesa

Viltus pareģei par naudas izkrāpšanu piespriež reālu brīvības atņemšanu

Rēzeknes tiesa piespriedusi trīs gadus ilgu cietumsodu kādai sievietei, kura notiesāta par naudas un dārglietu izkrāpšanu, izliekoties par gaišreģi un solot nosūtīt upuru dārglietas Pečoras mūkiem, lai tie vērtslietas "attīrītu", lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Jēkabpils spēļu zāles aplaupītājs centies no policijas piedzīt morālā kaitējuma kompensāciju

Administratīvā apgabaltiesa šogad jūnijā noraidījusi Jēkabpils spēļu zāles aplaupīšanas lietā uz mūžu notiesātā Arvo Žagara prasību pret Valsts policiju (VP), kurā viņš no VP vēlas piedzīt 5000 latu (7114 eiro) par morālo kaitējumu, kas viņam radies, kad, atrodoties slimnīcā, ticis saslēgts ar roku un kāju dzelžiem, lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Pretēji PMLP, tiesa piešķir bēgļa statusu Jehovas lieciniekam no Krievijas

Administratīvā rajona tiesa Rīgā, pretēji Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP), uzdevusi piešķirt bēgļa statusu Latvijā kādam Krievijas pilsonim, kurš ir Jehovas liecinieks un tiek vajāts savas reliģiskās piederības dēļ, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Par saimniecībā Jaunbērzē notikušo traģēdiju zemniekam piespriež nosacītu sodu

Tiesa krimināllietā par 2016.gadā jūlijā Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecībā notikušo kūtsmēslu noplūdi, kas izraisīja četru cilvēku nāvi, šodien zemnieku saimniecības īpašniekam piespriedusi nosacītu sodu, aģentūru LETA informēja Zemgales rajona tiesas Dobelē priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.

Tiesa apcietina uzņēmēju Martinsonu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien piemēroja apcietinājumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētajam uzņēmējam Mārim Martinsonam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide