Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Nākamnedēļ Zolitūdes traģēdijas lietā veiks otru izmeklēšanas eksperimentu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lv
l
Un tad veel kaada eksperimentu seerija neoiecieshama, t.sk. divu gadu lietus u.c. nokrishnju ietekme uz segumu..
Tā kā nelaimes vieta ir 1,6 km dziļ
T
Blakus Titanikam, un var tikt aizskarts aisbergs"valsts izstrādājums.,"tad izmeklētāju izstrādājumi ir apjukuši uz simts gadiem līdz kārtējais afērists apsēdīsies ep un aizmigs. Ble.
Senais
S
Vai viņi šaubās, ka nelaime notika sliktas darba kvalitātes dēļ?
Juris Avotiņš
J
Skaisti skan. Pagāja pusgads. Sāks – otru „eksperimentu”. Vienkārši – malači. Vairāk - www.jurisavotins.info
'AArrpraaats
&
Kas par shovu. Nekur citur pasaule
FINKS>Bukam
F
Kas melnus darbus strādājis, to nomelnot nav iespējams. Dombrovskis ir nožēlojams...
vecais
v
Loti nopietna un sarezdzita lieta ,tik daudz pulu pielikts lai atrastu vainigos ... Turcija pec raktuvju sagrusanas nakosa diena bija aizturetas 24 personas ,kas nebus vainigas tas atbrivos ,,pie mums atradis tikai Skruvi vainigo ( neiztureja ).
K-K
K
... Kamdel ARI nenotiek 'DOMU EKSPERIMENTI' , kas pieraditu neadekvatu Rigas domes atbildigo reagiju uz likumu sakartosanas vajadzibu buves sfera, ka ari tamdel nespeju vai negribu vadit pilsetas pasvaldibu pec likuma, sakara ar Ekonomijas ministra pabeigtam reformam likuma par buvuznemumu kontroles atbildibas parnesumu uz pasvaldibam ...
kā vienmēr!
k
Kaut kādi Rtu cilvēki uzdevušies par ekspertiem un tik taisa dārgus, laikietilpīgus eksperimentus. To visu varēja sarēķināt uz pāris a4 lpp. un saprast par cik bija kļūdījušies būvinženieri, naturālais eksperiments varētu būt tikai interesants, tikai zinātniekiem, lai saprastu kolerāciju starp analītiskiem un eksperimentāliem datiem. Konstrukcijās nav nekas tāds inovatīvs. Šādus risinājumus cilvēce jau sen ir izpētījusi un samazinājusi drošības koeficientus, jo viss ir skaidrs. Tāpat varu saderēt, neviens no ekspertiem nespēs ievērtēt dinamiskos procesus, kas notikuši uz jumta. Un visbeidzot, lai eksperiments būtu pilnvērtīgs maxima ir jāatjauno un eksperimentāli vasarā jāmodelē sniega slodze putinot to pa naktīm virsū. Tāpat eksperiments noteikti jāveic pie tās nelaimīgās dienas gaisa temperatūras, jo materiālu izvedība un stiprība var atšķirties utt. Turpina eksperti slaukt naudu par ekspertīzēm.
Veiksmes stāsts atkāpās, jo juta no
V
Policija sola ātru izmeklēšanu Zolitūdes traģēdijas lietā LETA, 2013. gada 23. novembrī -- Turcijas policijai vajadzēja nepilnu nedēļu lai atrastu un arestētu 24 aizdomās turamos traģēdījā, kas notika avārijas rezultātā ogļraktuvēs pie Somas 2014. gada 13.maijā. Policija arestējusi 24 aizdomás turamos, ieskaitot kompānijas vadību... Turcijā saistībā ar ogļraktuvju katastrofu arestētas 24 personas LETA, 18. maijs 2014 "Arestēto vidū ir arī raktuvju operatora "Soma Komur" amatpersonas, tostarp uzņēmuma ģenerāldirektors Akins Čeliks, ziņoja telekanāls NTV. Aizturētās personas tiek turētas aizdomās par nolaidību un var tikt apsūdzētas slepkavībā, vēsta mediji." Policija sola ātru izmeklēšanu Zolitūdes traģēdijas lietā LETA, 2013. gada 23. novembrī Ekspertiem Zolitūdes traģēdijas cēloņi skaidri, jāprecizē vien detaļas 2013. gada 26. novembris -- - ekspertiem "jau tagad viss ir skaidrs", taču rezultātu izpaust nedrīkstot ! Un pāris mēnešus vel NEDRĪKSTĒS..... - Jo citādi vel atlaidīs kā Mārtiņu Šicu, par "VARAS NOSLĒPUMA" izpaušanu ..... -- Premjers: izmeklēšana ilgs vairākus mēnešus 2013. gada 27. novembris --- VUGD šefs atklāj, ka sodītais ugunsdzēsējs «neko nesameloja» 2013. gada 18. decembris -- "Premjera runasvīrs Mārtiņš Panke Krievijas laikraksta apgalvojumus, ka SAB direktors Jānis Maizītis informējis Valsts prezidentu Andri Bērziņu par to, ka būvfirmas "Re&Re" vadība vairāku gadu laikā bijusi cieši saistīta ar "Vienotību" un kontaktus ar būvniekiem uzturējusi Dombrovska sieva Ārija Dombrovska un Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ( V) vīrs Jānis Āboltiņš, sauc par safabricējumu. Laikraksts arī apgalvojis, ka "Vienotība" lobējusi, lai šis uzņēmums saņemtu valsts pasūtījumus. Pēc laikraksta rīcībā esošās informācijas, "Re&Re" esot atzinušies izmeklētājiem par naudas nodošanu "Vienotībai". Vienlaikus ASV Valsts departamenta pārstāvji mēģinot pārliecināt Bērziņu, lai viņš izdarītu tā, lai skandāls neizvērstos." Krievijas laikraksta ziņas par ‘Re&Re’ maksājumiem ‘Vienotībai’ - safabricējums, uzsver Dombrovskis 09. decembris 2013 --- Dombrovskis apmierināts ar Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas gaitu 2013. gada 4. decembris 5 mēnešus pēc Zolitūdes traģēdijas izmeklētāji nespēj izdarīt secinājumus par iesaistīto atbildību 2014. gada 27. aprīlis
zb
z
Dombrovski no bankrota aizvadītajā gadā paglābusi Hipotēku banka un Āzijas uzņēmējs 14. Maijs 2014 "... SIA Land Development 2013.gadā pārdevis vienu vienīgu īpašumu - to iegādājies kāds Džians Cajs (Jian Cai), kurš tādējādi arī ticis pie uzturēšanās atļaujas Latvijā." "Pērn bijušā premjera Valda Dombrovska ģimenes bizness atradies uz bankrota robežas, tomēr to paglābusi tagad jau reorganizētā Latvijas Hipotēku un zemes banka, kā arī uzturēšanās atļauju Latvijā ieguvušais Āzijas uzņēmējs Džians Cajs." "1981.gadā dzimušais Džians Cajs minēto dzīvokli pērn augustā iegādājies par 123 228 eiro, tādejādi kļūstot jau par otro ārzemnieku, kas caur Dombrovska ģimenes biznesu iegūst arī uzturēšanās atļauju Latvijā. 2012.gadā no SIA Land Development kāds Indijas pilsonis vārdā Vidžajs Kumars Sivahs nopirka 159,7 kvadrātmetrus lielu mitekli par 111 745 latiem. Jāatzīmē, ka lai arī Valdis Dombrovskis vienmēr atzīmējis, ka SIA Land Development ir viņa sievas uzņēmums, laulību līguma neesamība nozīmē, ka arī viņš ir tā īpašnieks. Dombrovsku uzņēmumam pamatīgi pretī nākusi arī nu jau reorganizētā Hipotēku banka, kura ļāva gandrīz pusotra miljona apmērā paņemtos kredītus atdot vēl četrus gadus vēlāk - 2017.gadā. Tagad šo banku un tās kredītus pārņēmusi Rietumu banka. SIA Land Development bankrots noslēgtos ar milzīgiem finansiāliem zaudējumiem gan Valdim, gan Ārijai Dombrovskiem."
  • 3
  • 3
zb
z
Likteņa ironija: Šlesers glābj Dombrovsku ģimenes biznesu 03.maijs 2013 06:25 Šlesers: Cer, ka neizsludinās likuma grozījumus par uzturēšanās atļauju izsniegšanas ierobežojumiem 2013. gada 30. oktobris
  • 2
  • 2
2009. gada 22. jūnijā
2
Valsts būvinspekcijas likvidācija mazinās kontroles sistēmu 2009. gada 22. jūnijā "Ekonomikas ministrija uzskata, ka ar Valsts būvinspekcijas (VBI) reorganizāciju tikšot mazināti birokrātiskie šķēršļi būvniecības nozarē. Diemžēl Valsts būvinspekcijas likvidācija vairāk izskatās pēc kārtīgi neizsvērtas idejas, kas nevis nodrošinās vēlamo efektivitāti, bet gan vēl vairāk mazinās jau tā nepilnvērtīgo būvniecības kontroles sistēmu valstī. " "Kā ziņots, valdība 2009.gada 29.maijā ir atbalstījusi grozījumus Būvniecības likumā, kas paredz, ka būvniecības kontroli turpmāk veiks tikai pašvaldību būvinspektori. Kā norāda "Delna", pašvaldību būvinspekcijas "a priori" nespēj nodrošināt efektīvu un objektīvu būvniecības kontroli, jo objektīva kontrole nav iespējama situācijā, kad pašvaldības pašas izsniedz būvatļaujas un arī pēc tam pašas kontrolē, vai šīs viņu izsniegtās būvatļaujas ir izsniegtas tiesiski."
  • 2
  • 2
zb
z
"Kamēr policija rūpīgi vāc pierādījumus par iespējamiem būvniecības pārkāpumiem, kamēr tiek apzināta «visa» atbildīgo personu, uzņēmumu, amatpersonu ķēdīte *līdz pat 2009.gada pavasarim, kad Valda Dombrovska valdība likvidēja vienīgo būvniekus uzraugošo iestādi Valsts Būvinspekciju*, jau tagad ir zināms pirmais, bet ne tuvu ne pēdējais vainīgais. " Pirmais vainīgais 2013. gada 25. novembris
  • 2
  • 2
Buks
B
Un cik tev, jūdasēn žurnaļuga, samaksāja par šo kuslo mēģinājumu nomelnot Dombrovski?
  • 1
  • 3
lime
l
Dīvaini eksperimenti. Bet šajā bildē kaut kas trūkst.
interesanti
i
Vai ekspertiem neradās jautājums, ka konstrukciju sabrukšanu varēja ietekmēt lietus līšana uz jumta divu gadu laikā? Varbūt uztaisīt vēl kādu eksperimentu?!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas