Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Valsts kontrole revīzijā secina – skolotāju samaksas sistēmai jākļūst vienkāršākai

Nesaprotamais pedagogu atalgojums

Revīzijā par valsts mērķdotācijas pedagogu atalgojuma vadības sistēmas efektivitāti Valsts kontrole (VK) secinājusi, ka pašvaldību izglītības iestāžu pedagogu darba uzskaitē un apmaksā valda lieka birokrātija. Par darba samaksas sistēmu ir daudz neskaidrību, tāpēc tai jākļūst vienkāršākai un saprotamākai.

Top komentāri

???
?
Debīlā ministrija. Kā dzīvoja no PSKP laikiem, rēķinot algas mistiskās likmēs (no krievu valodas "stavka"), tā arī strādā. Arodbiedrības arī nulle. Darba likuma normas IZM vispār nevienu neuztrauc. VK beidzot jāiedot žetons. Bet Šadurska algu reforma parādīja, ka tā bija tikai uz papīra, iedodot lielākus resursus korupcijai skolās, palielinot līdz 20% līdzekļus direktoram vienpersoniskiem lēmumiem.
Ass
A
Kāpēc VK neizsauc to “visgudro” izglitibas ministru (ar kura labvēlību un uzstājību pārmaiņas tika ieviestas) pie sevis uz pārrunām (izskaidrot ) un ja atbildes neapmierina tad pie premjera uz paklāju !Pie mums jau tradīcija -ja kāds savāra ziepes tad pa taisno uz Briseli .So tradīciju vajadzētu iznīdēt saknē.Kad Latvijas politiķi sāks atbildēt par saviem gājieniem ?
skauts
s
Ja paši pedagogi kā cērpjamas aitas,tad VIENMĒR CIRPĒJI ATRADĪSIES...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Līgo svinēšu:

Kopā nobalsojuši: 0

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas