Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Novembrī lašveidīgo nārsta un migrācijas vietās izņemti 76 nelegālās zvejas rīki

Laikā no 4.novembra līdz 1.decembrim vides inspektori lašveidīgo nārsta un migrācijas upēs, kā arī jūras un līča piekrastē ir atraduši un izņēmuši 76 nelegālās zvejas bezsaimnieka rīkus, informēja Valsts vides dienestā (VVD).

Par zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumiem lašveidīgo nārsta un migrācijas upēs noformēti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli. 

Vides inspektori norāda, ka novembrī atrasto un izņemto nelegālo zvejas rīku skaita samazinājums lašveidīgo nārsta un migrācijas upēs, kā arī jūras un līča piekrastē skaidrojams ar augsto ūdens līmeni un spēcīgo straumi upēs, kas apgrūtina zvejas rīku ievietošanu, kā arī lašveidīgo kustības uz nārsta vietām dabisko samazināšanos un jau iepriekšējā mēnesī veiktajām regulārajām uzraudzības kontrolēm nelegālās zvejas riska vietās. 

VVD norāda, ka arī decembrī VVD reģionālo vides pārvalžu inspektori un VVD Zvejas kontroles departamenta inspektori turpinās pastiprināti kontrolēt lašveidīgo migrācijas un nārsta vietas un iepriekš apzināto iespējamo nelegālo zvejas vietu novērošanu, jo lieguma periods turpinās līdz 31.decembrim.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Magoņa lietas materiāli demonstrē Juraša metodes(15)

Turpinoties bijušā a/s Latvijas dzelzceļš prezidenta Uģa Magoņa un igauņu uzņēmēja Oļega Osinovska kukuļošanas lietas iztiesāšanai Vidzemes rajona tiesā Limbažos, atklājas aizvien jauni fakti par to...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas