Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts vides dienests

Radiāciju kontrolē gan gaisā, gan kravās

Par radiācijas kontroli Latvijā ar Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centra direktora vietnieci, Inspekcijas daļas vadītāju Mārīti Čaikovsku sarunājas Romāns Meļņiks.

Juglas ezerā atkal naftas produktu piesārņojums

Pirmdien plkst. 10.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Juglas ezera ūdenī ir redzams naftas produktu pleķis. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot absorbējošās bonas 180 metru garumā, piesārņoto apgabalu ierobežoja. Notikuma vietā turpmāko uzraudzību veica Valsts vides dienesta un pašvaldības policijas pārstāvji, portālu Diena.lv informēja VUGD.

VVD vēršas pret Cesvaines pienu par Sūlas upes piesārņošanu

Svētdien, 14. jūlijā, Valsts vides dienesta (VVD) Madonas reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektors saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka AS Cesvaines piens ar neattīrītiem notekūdeņiem piesārņo Sūlas upi. Pārbaudē šis fakts apstiprinājās - ūdens upē bija bālganā nokrāsā un ar piena ražošanas notekūdeņiem raksturīgo smaku.

VVD kliedē bažas par ķīmisko piesārņojumu Zemgalē

Valsts vides dienests (VVD) noraida bažas par publiskajā telpā izskanējušo ziņu, ka Zemgales lauku piesārņošana ir izraisījusi reģionāla mēroga ekoloģisko katastrofu un mierina, ka piesārņojums ir lokāls un šobrīd iedzīvotājus neapdraud.

Biolars: VVD ziņojumā par pārbaudi rūpnīcā ir neprecizitātes un kļūdas

Valsts vides dienesta (VVD) ziņojumā par pārbaudi AS Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolars (Biolars), pamatojoties uz kura dienests brīdinājis rūpnīcu par tās darbības iespējamu daļēju apturēšanu, ir vairākas neprecizitātes un kļūdas, aģentūrai LETA sacīja Biolars Juridiskā departamenta vadītājs Jēkabs Leiškalns.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide