Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pabalsts pienāksies tiem, kuriem kopš 14. marta nav saimniecisko ienākumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ieva
I
A ne dikstāves saņēmējiem..? . Kapēc visiem bērniem nepiemaksāt 50eur,11.38eur par pirmo bērnu ir ļoti pa dauddz))!?
persona
p
Ko darīt ilgstošajam bezdarbniekam?
Vai es tāds vienīgais?
V
Nezinu, vai tā ir visiem pašnodarbinātajiem, bet manā jomā rēķinu apmaksa tiek veikta 1-2 mēnešu laikā pēc rēķina nosūtīšanas. Tātad martā saņēmu apmaksu par janvāra un februāra pasūtījumiem (protams, šajos pirmajos gada mēnešos ārkārtas stāvoklis vēl nebija izsludināts un pasaulē viss vēl nebija apstājies). Vai valdība domā, ka VISI pašnodarbinātie samaksu par paveiktajiem darbiem saņem uzreiz nākamajā dienā pēc paveikta darba? Cik procentuāli tādi ir un cik no visiem pabalstu saņems? Valstij izdevīgi nosacījumi.
Ierēdņi attālināti pārstrādājušies?
I
Vai ierēdņi Veselības ministrijā arī tā pārstrādājušies, ka 50% (!!!) piemaksa - Latvijas Vēstnesis , publikācijas Nr.: 2020/64B.2 , punkts 2.7. Veselības ministrijas ierēdņiem un darbiniekiem 2.8. Slimību profilakses un kontroles centra ierēdņiem un darbiniekiem, 2.9. Nacionālā veselības dienesta ierēdņiem un darbiniekiem u.t.t. Vai tiešām šajā valstij tik sarežģītā un grūtā situācijā vēl ierēdņiem jāpagrābj kāds kumoss? Ir taču amata apraksti, ir pienākums un galu galā- patriotisms. Bet Viņķelei laikam tikai nauda...
Aldis
A
Šiem ierēdņiem taču ir nodrošināta stabila alga, kuru saņem no mūsu nodokļiem. Bet mums bizness ir apstājies.
  • 8
  • 1
Kristīna.
K
Kur Briseles deputāti ,(Vaidere )izlietos naudu ,ko viņiem piesķir lai par 1000 eiro kādu Latvijas ieziemieti aizvizinātu izstaigāt Briseles gaiteņus?Kādus pabalstus Briseles pakalpiņi saņems ,kuri iznīcināja Latvijas cukura rūpniecību?Latvijas Zemes mērnieku,piena kombinātus,skolas!
Bumbuls
B
Prieks katru rītu uzzināt kaut ko jaunu par Lindu Mūrnieci. Vismaz uz laiku nomaina Kombuļu Inesi.
...
.
Te jau atkal tā pati problēma kas ar bezdarbnieka pabalstiem, ka prasa pilnīgu ienākumu neesamību. Bet, piemēram, tāds radošs cilvēks, kurš ienākumus gūst no koncertiem (tie visi atcelti), bet ir arī uzrakstījis kādu dziesmiņu/dzejolīti, par ko pienākas autoratlīdzība, tad lūk - viņš nekādu kompensāciju nedabūs, jo autortiesību aģentūra viņam būs pārskaitījusi mēnesī dažus eiro par to nelaimīgo dziesmu.
Vai "Labklājības" minitrija vēl ir?
V
Cilvēks, kurš uztur tikai sevi un cilvēks, kur uztur, piemēram, 3 bērnus. Situācijas atšķirīgas, bet pabalsts ir vienāds - 700 euro. Pirmajā gadījumā tie ir 700 euro uz personu, otrajā - 175. Gribētos zināt, vai "Labklājības" minitrijā kādam galva vēl strādā?
LV vidēji dienā mirst 82 cilvēki
L
Latvijā vidēji dienā mirst 82 cilvēki. Tātad, kopš pandēmijas izsludināšanas visdažādāko iemeslu dēļ pēc vidējiem statistiskajie rādītājiem ir nomiruši vairāk nekā 1500 cilvēki. No dažiem simtiem apzinātajiem C-19 inficētajiem pagaidām nav miris nevien, tomēr 3 ir smagā stāvoklī, turklāt, ne jau paša C-19, bet, galvenokārt, citu vainu dēļ. Līdzīgi kā to katru gadu dara gripa, arī nedaudz agresīvākais C-19 pats par sevi nenogalina, bet nedaudz paātrina dažkārt mokoši ieilgušo aiziešanu. Itālijā vidēji dienā mirst aptuveni 2000 cilvēki. Mēneša laikā - aptuveni 60 tūkstoši. Sestā daļa no tiem ir sasaistīti ar C-19 klātbūtni. Bet kāds ir lielais rezultāts? Ar apzināti radītās apokaliptiskās baiļu pandēmijas palīdzību tiek sagrauta ASV un Eiropas ekonomika, lai pa lēto varētu uzpirkt lielo uzņēmumu akcijas.
ELIZA
E
Latvija atlauts viss ,ka palie ka slimu pacienti vispirms 100 m vieta apved rinki sporta stadionam un neviens nav vainigs .,tikai pie slimnieces tiek atsutits narkologs Breiks .Par to nav rakstijis neviens .Ka paliek kadiologu mana slimibas vertures gamatina i Ierasts KADIOLOGA DMITRIJS IERAKSTS NEMAZ SLIMNIEKU NEMAZ NEIZMEKLE TIKAI ASINSSPIEDIENU IZMERA CAUR VINAS JAKU UN NOTEICA STIPRAS MIEGA ZALES KAD SLIMNIECE ATBILDEJA KA GUL BEZ MIEGA ZA LEM.PEC SI RAKSTA KADIOLOGA IERAKUTU VARETU IZNEMT TO IERAKSTU IZLASIJU KAD GAJU PIE NERVU ARSTES -JAUNDARES .KARDIOLOGA VARDU ,BET UZVARDU NEATCETOS
  • 0
  • 1
Kristīna.
K
Mirst gan no Covid un Latvijā arī ,tikai to slēpj!
  • 4
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Te esmu dzimis, un te es palikšu(7)

Pēc sešiem Anglijā pavadītiem gadiem Juris Šadurskis atgriezies dzimtajā Daugavpilī un kopā ar dzīvesbiedri Ritu izveidojis mini zoodārzu JuRita.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas