Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Pamatskolēnu vidū pieaug ciniska un nežēlīga vardarbība

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
bumers
b
Te nepārprotami ir jāsoda skolēnu vecāki! No ģimenes nāk šis cinisms! Un tur viņam arī jāpaliek !
Muļķibas!
M
Pieņems jauno tikumības likumi, visi aukos kā Parādnieks.
cilvēks no citas zemes
c
Nesen man meita ( nu jau jauniete) pateica vārdus, kuri noņēma man jebkuras šaubas par kādreiz izdarīto soli - mēs toreiz aizbraucām no Latvijas. Pamatā jau viņas dēļ. "Tēti ! Es šodien, nez kāpēc atcerējos dzīvi Latvijā un skolu, un padomāju - kas tagad būtu ar mani, ja mēs neaizbrauktu ?! Un gandrīz sāku raudāt ! Cik šeit skolās visi ir draudzīgi, vienlīdzīgi un vienkārši jauki ! Cik šeit viss ir sakārtots ! Un apmācība skolās ir pavisam savādāka !" Nekas nevarētu man aizvietot šos meitas pateiktos vārdus !
Vārds
V
Skolotāji arī palikuši kā zvēri, jo nespēj augt līdzi laikam. Ko var mācīties no aurojoša un svilpjoša pūļa pie Saeimas? Kauns skatīties!
  • 1
  • 1
jancis
j
Ne jau bērni tur ir vainojami, bērnos atspoguļojās reālā pasaule un tāda tā ir
Un tomēr secinu
U
Ievai bērnu nav. Viņa ir siles aprūpē. Jo ļoti attālināti spriež par īsto dzīvi.
...
.
nekas nav mainījies ..atceroties skolas laiku pirms trīsdesmit gadiem ..par profeni 90ajos vispār labāk neatcerēties. ..kopš kura laika tiek veikti pētījumi. ..vai kādreiz kāds sūdzējās un tika uzklausīts ja noraujas pa galvu utt.
k-ces bērni
k
Pamēģini kaut ko aizrādīt.Skolotāju nosauc par kuci, un vēl tiesājas.
Masa
M
Manu 8 gadus veco braliti sorit netalu no Iecavas vidusskolas pusaudzi ari apbizoja.. Nozelojami.. Sirds sap del tadiem izdzimteniem.. :( Braluks vairs negrib iet uz skolu, jo baidas atkal uzskriet virsu "lielajiem puisiem"
lasītāja
l
mani priecē tas, ka ar narkotikām saistītu un alkohola lietošanas gadījumu skaits ir samazinājies, ceru, ka realitātē tā tas ir, varbūt esam iemācījušies cīnīties. vardarbību skolā varētu mazināt, gan saliekot uz visiem stūriem kameras, gan arī ar veco metodi - bērnus audzinot un prasot to arī no ģimenēm. ja agresīvu bērnu izslēgtu uz laiku no skolas? ja klasē (un skolā) veidotu kolektīvu? ja bērni skolā būtu iesaistīti gan kārtības uzturēšanā, gan brīvā laika nodarbībās, ja visās skolās būtu iespējams starpbrīdī uzspēlēt bumbu ...
Ieva
I
Varbūt sākt ar to, ka cilvēks (psihologi apgalvo, ka visi morāles un tikumības pamati tiekot apgūti līdz 4 gadu vecumam), kas neko citu, kā pērienu un informāciju, ka viņš ir sušķis, sivēns, lops, mērglis, izdzimtenis, stulbenis izpostījis visu mammas dzīvi, viņa dēļ mamma esot palikusi resna, viņa dēļ mamma nevarot atpūsties kā cilvēks, nereti vienkārši pat nenojauš, kā risināt attiecības ar vienaudžiem, tieši tāpat kā to nenojauš tāds, kuram mamma visu viņa apzināto mūžu ir klāstījusi, ka viņš esot vislabākais un gudrākais un nav ko ar pārējiem pīties.
  • 0
  • 6
Ieva
I
Kopš kura laika izslēgšana ir kādu padarījusi labāku? Īpaši no skolas uz kuru viņš/viņa tik un tā negrib iet? Un ko iesākt ar tiem, kas bumbu spēlēt negrib, neprot vai baidās? Un ko labu dos kameras, ja neskaita otkatus direktora kabatā? Fiksēs vēl pāris pārkāpumu, kas notiks pa kluso, nevis demonstrotīvi visu, ieskaitot pašvaldības policistus, acu priekšā?
  • 0
  • 6
Kārlim
K
Kāds psihologs par to, ka notiek vardarbība jaunāku skolēnu, par bērnu vidū, teica: Padomāsim, kad un kādā sabiedrībā, ģimenēs šie pāri darītāji ir nākuši pasaulē. Atcerēsimoes, kāds laiks bija Latvijā 90-to gadu vidū. Nevaram jau vainot tikai stresu, kādā ir jaunās mātes bērna gaidīšanas laikā. To, ka vecāki visas negācijas runā bērna klātbūtnē, vainojot visus citus savās problēmās ne jau labskanīgiem vārdiem. Bērns dzird un, protams, IT, TV arī redz briesmu lietas. Kādi esam paši, tādi ir, būs mūsu bērni.
James
J
Amerikā bija pētijums no kura rezultātiem secināja, ka mūsdienu skolnieka iekšējās trauksmes līmenis ir līdzvērtīgs 50-o gadu psihoneiroloģisko slimnīcu pacientiem. Nez cik lielā apjomā abas skolu sistēmas ir salīdzināmas, bet pieļauju, ka kopīgā ir vairāk nekā atšķirīgā.
Nuja
N
Pieaug gan. Jo VVF kādreiz novēlēja - mēs esam lieli, mēs esam vareni !
Arķoms no Putinskas
A
Mans mazais Vaņa iet uz bērnu dārzu ar revolveri.
Juhans
J
Bērni skolā dzīvo vienā reālā stresā, jo skola liek mājās mācīties, bet neviens bērns, ja ir kaut drusku normāls, taču mājās nemācās. Atnāk bērns uz skolu pēc zināšanām, bet skola brauc augumā - sak' tu neesi izmācījies. Tas ir reāls stress.
Kārlis
K
Skolotāji skolā stresu tikai vairo, jo tagad var atļauties aurot, ka maz maksā, un nestrādāt! Tagad par katru skolotāja kustību maksā atsevišķi, un nu skolmeistaram , pats galvenais, visu savu darbību "uzpūst" pēc iespējas lielāku.
  • 3
  • 1
aaa
a
Esmu 93. gadā dzimis, pēc šiem datiem, manuprāt, situācija ir ļoti uzlabojusies. Tas, ka agrāk tika vairāk noklusēts, nenozīmē, ka viss ir palicis sliktāks.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas