Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Uzstājoties konferencē EP, komponists Žans Mišels Žārs atgādināja par izciliem pagātnes komponistiem, kas miruši nabadzībā, un atbalstīja plānoto direktīvu

Par autortiesībām daudz neskaidrību

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti mēneša sākumā noraidīja ieceri atbildīgajai EP komitejai ļaut sākt sarunas ar dalībvalstu ministriem par pretrunīgi vērtēto autortiesību noteikumu atjaunināšanu. Taču tas nenozīmē, ka jautājums ir atlikts pavisam, – septembra plenārsēdē EP diskutēs un balsos par grozījumiem EP pozīcijā.

Top komentāri

Manuprāt
M
Atnāks VIDs un ieskaidros visu. Viņi prot. .........Vēl laipnos policistus pasauks talkā. Tie arī prot paskaidrot. .......... Ja, tad nesapratīs, maksātnespējas administratori un tiesas pieliks punktu skaidrojumam.
zars
z
Lielās interneta kompānijas saņem līdz pat ~70% no ienākumiem par pārdoto mūziku internetā, pamatojot šo summu ar infrastruktūras uzturēšanas un apstrādes izmaksām. Nekas neliedz māksliniekiem pašiem veidot savu interneta platformu un pašiem pārdot un reklamēt savu mūziku un maksāt programmētājiem autoratlīdzības par šo platformu veidošanu - tas pats vien sanāks. Mūsdienās māksliniekiem ir nodrošināti tādi ienākumi, kādi iepriekš nav bijuši un vēl par maz - un ne jau tiem, kurus nav vēl apspīdējusi slavas saule un neviens nepazīst, bet tiem, kuri pēdējos gados neko jaunu nav radījuši un grib liegt citiem radīt jaunu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Latviešu meitene lielajā kino pasaulē(6)

Par 11 gadu vecās Anetes Baļķenas pirmajiem lielajiem soļiem pasaules kinoindustrijā, izaicinājumiem un iespējām ar Aneti un viņas mammu Evitu sarunājas Guntars Gūte.

Rimšēviča "maigā vara"(9)

Trīs gadus pirms problēmām, ar ko pašlaik saskaras uz nerezidentiem orientētās Latvijas komercbankas, Ilmāra Rimšēviča vadītā Latvijas Banka tām faktiski uzspiedusi dārga līguma slēgšanu ar lob...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas