Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Patversmē Zilais krusts karantīnu pagarinās līdz 17.aprīlim

Evaņģēlisko kristiešu draudzes nakts patversmē Zilais Krusts karantīna tiks pagarināta līdz 17.aprīlim, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domes Labklājības departamentā.

Karantīna patversmes teritorijā tika ieviesta 31.martā, kas nozīmē, ka 14 dienu termiņam būtu jānoslēdzas 14.aprīlī. Tomēr tā kā pēdējais ar Covid-19 saslimušais klients ievests 3.aprīlī, karantīna pagarināta līdz 17.aprīlim.

Kopumā patversmē Covid-19 konstatēta 31 cilvēkam, viens no kuriem ir miris. Klientam bija virkne citu hronisku saslimšanu, tādēļ nāves iemesls būs zināms pēc autopsijas.

Departamenta pārstāve Lita Brice aģentūrai LETA norādīja, ka jaunas saslimšanas patversmē patlaban nav konstatētas un arī nevienā citā patversmē vai sociālās aprūpes centrā, izņemot centru Stella Maris, jauni Covid-19 slimnieki nav konstatēti. 

Kā ziņots, patversmē kopumā uzturas 102 klienti, no kuriem 11 klienti pārvietojas riteņkrēslā. No darbiniekiem patversmes telpās šobrīd uz vietas atrodas iestādes vadītāja, sociālā darbiniece un trīs brīvprātīgie. Klientiem tiek nodrošināta ēdināšana trīs reizes dienā.

Ar Covid-19 inficētie klienti ir atdalīti no veselajiem klientiem, kuri uzturas īpaši uzstādītās armijas teltīs.

Sociālās aprūpes centrā Stella Maris saslimšana konstatēta vienai klientei un vienai darbiniecei.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas