Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Petraviča atbalsta darba tirgus atvēršanu trešo valstu pilsoņiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vecais Kursis
Nu jau gan ļautiņi visi rāda ko prot........Nu nevajag jau nu lepoties ar savu visatļautību.......Ne jau šī kundze ir pie vainas ka draud darbaspēka trūkums.......Kur jūs visi bijāt, nacionālie bāleliņi.......kad latviešiem izbraukšana bija par brīvu, Nelatviešiem bija jāpērk Vīzas. Skrējāt balsot....patriotisku jūtu vadīti........Kur jūs bijāt kad veidoja šo valdību? pirmiem diviem premjera kandidātiem deva laiku divas nedēļas katram....... tad vārdu deva Kariņam no vismazāk balsu guvušās patijas un uz laiku neskatījās....Kariņš labs vai slikts.......bet pēc kārtības nu gan tas neizskatās un tad vēl der paskatīties ar kritisku aci uz 30 gadiem.....bez kara gadiem Valsts augšupejas sasniegumiem...... Tad nu es sāku saprast cik liela ir Petrevicas vaina.....?....))))
Andrejs
A
Es ar atbalstu Petravicu: Vairakums uznemeji un politiki ir par...Tas ir divas svarigakas LV skiras.
Denis to Par ievesto....
D
Laukos tikai lielas saimniecibas? Tas labi: beidzot bus ka mes gribam-ka LPSR-bus kolhozi. Vel tik vajag lielos zavodus un visiem bus labi.
Miks to Denis
M
Būs, būs biedri tev ar zavodi: Viss būs. Lielie pasaules monopoli ir gatavi te ievest savu naudu-tikai algas vajag samazinat-tad bus.
 • 5
 • 1
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Denis, ja Tev patīk tā kolhozu laiki fīča, ka par nestrādāšanu lika cietumā, tad es arī - "Par!".
 • 6
 • 1
nu jā to Rems
n
Un LPSR visiem bija labi-visi bija apmierinati. Mir-druzba, mir-druzba, lis bi nebilo voini!
 • 3
 • 4
Rems>Deniss
R
Pilnīgi pareizi uzrakstīji: Kolhozi jau ir, būs ar zavodi un miljoniem ievesto begļu. Viss ka LPSR.
 • 6
 • 3
Par iedzīvotājiem laukos
P
Cinisks ir ne tikai R. P. (LM) paziņojuma saturs, bet arī vieta, kur to pateikt. Līdzšinējā lauku politika Latvijas laukus ir atbrīvojusi no iedzīvotājiem, no kļūdām nemācāmies un ceram uz ievestajām darba rokām. Politiķu skatījumā lauksaimniecības sektoru varētu veidot pārsimts lielsaimniecības ar ievesto darba spēku, skolas un slimnīcas nooptimizētu, galvenais, lai nodokļi nāk.
Reks>Par..
R
Ne tikai tas: Daudz lielākā mērā demokratija nav iespējama bez personiskas atbildības par savu veikumu: Vai te kads no tiem kas skrien velet grib atbildet par to ko pats ievel? Neviens pats.
 • 4
 • 1
Par... > Reks
P
Demokrātija nenozīmē - ievēlēt un 4 gadus gulēt. Politiķi dara to, ko vēlētāji atļauj darīt, pie nosacījuma, ka ir brīvi mediji. Tas ir tas, kas atšķir attīstītas demokrātijas no iesācējiem.
 • 6
 • 0
Reks>Par....
R
Labi uzrakstīji- kādus pats savēlēji-tādi tur ir. Tas ir mazākais ļaunums-butu savelets lielakais ļaunums-vispar neka nebutu. Tu tak neveleji par tiem sliktakajiem, bet par labakajiem. Labaku par šiem acīm redzot nav.
 • 7
 • 0
Tā,lūk!
T
Tas,ka darba tirgus atvēršanu trešo valstu pilsoņiem neatbalsta Latvijas pilsoņi,nav šķērslis,jo ministre ir Petraviča!
Lūk
L
pats galvenais-ka Petravica ir smuka un zina angļu valodu. Viss cits ir mazsvarīgs.
 • 2
 • 7
pops Gapons
p
irlielāmērāticams - pārrijušos trekno taukumūļu tribūns !?
Irlielāmērāticams
I
ka es neesmu nevienam "tribūns", bet , atšķirībā no visādiem popiem redzu , kāda ir reālā dzīve. Pazīstu dažus neliešus, kuri ir bezdarbnieki jau gadu desmitiem. Uz darba piedāvājumu atbilde viena :"Man nav laika!". Jo ilgāk mēs šos maitas uzturam, jo vairāk tie degradējas. Tiesa ir viens darbiņš, kas tiem padodas - "picolo bambino" ražošana - neliešu atražošana.
 • 4
 • 1
Irlielāmērāticams
I
ka runas par bezdarbu ir tāda pati demagoģija, kā runas par globālo sasilšanu. Ja kaut kur kādi slaistās bez darba, tas nenozīmē, ka eksistē bezdarbs!
Vēl vairāk čakarēs ekonomiku
V
Šī valdība plāno izmest 55 miljonus euro diferencētā neapliekamā augšējās robežas paaugstināšanai no kā vislielāko labumu gūs personas ar pilnu darbspēju un bez apgādājamajiem, kas nezināmu iemeslu dēļ legāli saņem nelielu (līdz 500 euro) atalgojumu. Tajā pašā laikā šai valdībai pietrūkst 2,5 milj. euro aizbildībā esošo bāreņu uzturnaudas normalizēšanai (šobrīd viņi saņem pusi no nepieciešamnā), pietrūkst 27 milj. minimālā ienākuma līmeņa ieviešanai, kas skar vēl divas mazāk aizsargātās grupas - invalīdus un mazo pensiju saņēmējus, pietrūkst skolotāju un mediķu algu paaugstināšanai u.c. Bet sliktākais, ka diferencētais NM, atbalstot lētā zemo algu un aplokšņu algu sektorui, postoši iedarbojas uz ekonomikas izaugsmi.
>:-)
&
Re, kur, tiek izmesta nauda :"13.Saeimā ievēlētās partijas 2020.gadā valsts finansējumā varētu saņemt 4 119 581 eiro"!
 • 10
 • 1
Valstij vispirms jāgādā
V
par bāreņiem, invalīdiem un mazo pensiju saņēmējiem, pēc tam par personām ar pilnu darbspēju bez bērniem, kuri neskaidru iemeslu dēļ saņem algu līdz 500 euro!
 • 11
 • 0
Soross
S
Kam pieder valsts? Ko?
prokurors Vioriks
p
Es gribu turku vīrieti
mamma mia
m
Eiropas Savienības tirgus mūsu zivjrūpniekiem un lauksainiekiem ir par mazu. Tikai 500 miljoni. Vajag taču tos, kam var nemaksāt. Bet pārdot gan grib Eiropas tirgū. Amizanti. Nu nekas, varbūt nākamreiz viņas elektorāts padomās, pirms vēlēs. Igauņiem starp citu ir imigrācijas kvota, ne tikai liels neapliekamais minimums.
antiņš
a
Diez vai viņai ir elektorāts
 • 8
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka neliešiem ir ļoti patīkami domāt, ka viņi ir nabagi tāpēc, ka es esmu bagāts. Komunisma rēgs lidinās virs Eiropas un no boļševisma vēstures neviens neko nav mācījies...!
:(
:
Beidziett vienu ķēkšu saukt par politiķi! Tāpat jau šis jēdziens degradēts līdz pēdējam!
Irlielāmērāticams
I
Paldies Valdim Dombrovskim un Vienotībai, kas iznīcināja Latvijas nāciju 10 gadu laikā jauniešu skaits Latvijā sarucis gandrīz divas reizes https://www.csb.gov.lv/lv/statistika/statistikas-temas/iedzivotaji/meklet-tema/2793-jauniesi-latvija?fbclid=IwAR0lpMDL__dkWIx-d118yi1AmeV5aT-kIX1KIFTBH9uOGguqZKRfFNaVUOg
Irlielāmērāticams
I
ka dauņi, kuri zog manu niku, nespēj saskatīt manos tekstos vienu ļoti raksturīgu detaļu. Tāpēc manus tekstus var atšķirt no plaģiāta.
 • 2
 • 0
Džauris
D
Nu fein,fein!Gudra bāba.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas