Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ramona Petraviča

Stāsts par kvalitāti, ne kvantitāti

Pēc tikšanās ar vairākām audžuģimenēm savu neapmierinātību ar bāriņtiesu un citu ārpusģimenes aprūpes institūciju darbu paudusi labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV). Viņa uzsver, ka esot nepatīkami pārsteigta par institūciju un pašvaldību pretestību bērnu nonākšanai ģimeniskā vidē.

Asociācija: Valstij pārņemot bāriņtiesu funkcijas, tās var kļūt grūtāk sasniedzamas

Otrdien labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) paziņoja, ka ir plānots valsts pārziņā pārņemt bāriņtiesu funkcijas, kā arī veidot jaunu bērnu tiesību aizsardzības iestādi. Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas valdes priekšsēdētāja un Smiltenes novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Aurika Zīvere pauž, ka tādā gadījumā risks, ka iedzīvotājiem bāriņtiesas funkcijas nebūs viegli sasniegt, ir zīmīgs.

Plāno valsts pārziņā pārņemt bāriņtiesu funkcijas

Patlaban iecerēts valsts pārziņā pārņemt bāriņtiesu funkcijas, kā arī veidot jaunu bērnu tiesību aizsardzības iestādi, šodien žurnālistus informēja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

Petraviča: Bērnu nedrīkst izmantot par ieroci politiskām cīņām

Kā aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš, rīt, 1.jūnijā, Latvijā atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Šīs dienas aizsākumi meklējami 1925.gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Kopš 1950.gada šo dienu lielā daļā pasaules valstu atzīmē 1.jūnijā. Sagaidot Bērnu aizsardzības dienu, Labklājības ministre Ramona Petraviča aicina patiesi rūpēties par ikvienu bērnu.

Labklājības ministre: Būt mātei ir svēta misija

Būt mātei ir svēta misija, jo neviens nav pasaulē nācis bez paša galvenā - mātes, sveicot Latvijā dzīvojošās mātes, norādīja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

TV3: VID konstatējis pārkāpumus Petravičas vīra uzņēmumā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) konstatējis pārkāpumus labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) vīra Aleksandra Petraviča uzņēmuma SIA Monēta darbībā un pārbaudes rezultātus nosūtījis pašam uzņēmumam, pirmdien vēstīja telekanāls TV3, atsaucoties uz tā rīcībā nonākušo neoficiālo informāciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide