Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Plānojot ceļu, jāņem vērā pieaugošais būvdarbu apjoms un satiksmes ierobežojumi

Valsts autoceļu tīklā palielinās būvdarbu apjoms un satiksmes ierobežojumi tajos - šonedēļ būvdarbi notiek jau 40 valsts ceļu posmos, informēja VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Uz Vidzemes šosejas (A2) no pagrieziena uz Cēsīm Melturos (P20) līdz Rīdzenei atsākas būvdarbi un piecos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, līdz ar to 11 kilometrus garā posma izbraukšanai jāplāno 45 minūtes.

Ierobežojumu dēļ papildu pusstunda ceļā jāparedz, braucot no Ventspils Dundagas virzienā (P77), kur darbojas četri pagaidu luksoforu posmi.

Autovadītāji stingi aicināti ievērot luksofora signālu un neiebraukt reversās kustības posmā pie sarkanā signāla. Reversās satiksmes posmos transportam nav iespējas izmainīties un, braucot pie sarkanā luksofora signāla, visu satiksmes dalībnieku pārvietošanās tiek vēl vairāk kavēta, kā arī tiek apdraudēta satiksmes dalībnieku un būvnieku drošība.

Autoceļa Ventspils-Kolka (P124) posmā no Ventspils līdz Liepenei ir septiņi luksoforu posmi, braukšanas ātruma ierobežojumi ir līdz 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 55 minūtes.

Autoceļa Kocēni-Limbaži-Tūja (P11) posmā no Umurgas līdz Iesalkājai trijos posmos satiksme pa vienu joslu tiek organizēta ar priekšrocības ceļazīmēm. Ātruma ierobežojums ir 70 un 50 km/h, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 45 minūtes.

Autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) posmā no Kangariem līdz Tīnūžiem ieviesti pieci reversās kustības posmi, kā arī ātruma ierobežojumi līdz 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 42 minūtes.

Autoceļa Ventspils-Dundaga (P77) posmā no krustojuma ar reģionālo autoceļu Ventspils-Kolka (P124) līdz meža ceļiem Riestu dambis un Otrais riestu dambis ieviesti četri luksoforu posmi, kā arī ātruma ierobežojums līdz 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 35 minūtes.

Uz autoceļa Kandava-Saldus (P109) no Zemītes līdz Kapukrogam piecos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforu un ieviests lokālas apbraucamais ceļš. Ātrums ierobežots līdz 50 km/h, līdz ar to paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30-35 minūtes.

Autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri (P32) posmā no Nītaures līdz Zaubei ir divi luksoforu posmi, kā arī ātruma ierobežojums līdz 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir pusstunda.

Autoceļa Skrunda-Aizpute (P117) posmā Valtaiķu virzienā aiz Kazdangas ieviesti trīs luksoforu posmi, kā arī ātruma ierobežojums līdz 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir pusstunda.

Autoceļa Ilūkste (Virsaiši)-Bebrene-Birži (P72) posmā no Mazslatiem līdz Zasai ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums līdz 70 un 50 km/h, līdz ar to posma šķērsošanai jāplāno 25 minūtes.

Satiksmei ir slēgts tilts pār Vēdzeles upi uz reģionālā autoceļa Tukums-Kuldīga (P121). Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Aizstrauši-Starpiņas (V1478) un Kandava-Saldus (P109), tam jāplāno 20 minūtes ceļā.

Autoceļa Smiltene-Valka (P24) posmā no Smiltenes līdz autoceļam Blome-Birzuļi-Palsmane (V243) trijos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforu, bet ātrums ierobežots līdz 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Plānojot braucienus, iedzīvotāji aicināti ieskatīties remontdarbu kartē, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas