Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Precizēs soda piemērošanu par atrašanos publiskā vietā pārmērīgā reibumā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bet
B
kā sodīs tos,kuri vēlās vakara stundās parkos uz soliņiem kopojās? Mani netraucē cilvēks,kurš mierīgi sēž un malko savu dzērienu,bet tāds vaidošs un stenoss pārītis gan neizskatās patīkams,garāmejot nezini kā uzvesties.
Stāvi līdzās?
S
Un gaidi, ka tev arī iedos :D
  • 3
  • 0
Ezis
E
Bordāns laikam ir safārējies, esot politikā. Likās gudrāks. Vispār ļoti slikti, ka valsts iet policejiskas valsts virzienā. Tas pierāda deputātu mazo intelektu
hmmm
h
Visa tā ņemšanās ar alkohola lietošanu ir absurda saknē. Kritērijs ir cilvēka uzdedība. Ālēties, lauzt, uzmākties cilvēkiem, apsaukāties - tas viss ir huligānisms un tā nevar uzvesties nedz dzērumā nedz skaidrā. Savukārt ja cilvēks sēž parkā uz soliņa un klusiņām, pieklājīgi sūc aliņu - tā vispār nav nekāda problēma. Vēlreiz atkārtoju - huligānisms jau sen pats par sevi ir aizliegts. Mēs risinam faktiski neesošu problēmu.
Kvaņķis
K
Ziemassvētkos būs rūpīgi jāskatās, lai starp zvaigznītēm neiemaldītos sarkana. Un labību būs aizliegts griezt ar sirpi, naglas nedrīkstēs sist ar āmuru, bet tikai ar tomohauka otru pusi.
  • 5
  • 0
GEO
G
Tieši tas jau ir valsts mērķis. Padarīt tevi par vainīgu pēc definīcijas. Baidoties nest uz miskasti tukšu alus bundžu, tu baidīsies arī protestēt pret budžeta izsaimniekošanu un sabiedriskā kopprodukta piesavināšanos.
  • 8
  • 1
VVZ
V
Tagad reāla situācija- man mājās ir izdzerta alkohola pudele. Es to nesu uz miskasti. Pēc likuma burta es šajā brīdī atrodos sabiedriskā ietā ar atvērtu alkohola pudeli, un mani menti var sodīt. Apelēšana pie menta godaprāta ir bezjēdzīga, jo šeit ir Latvija. Gribēju teikt tikai to, ka likumiem ir jābūt viennozīmīgi definētiem, taču tas tā nav. Un šis ir tikai viens piemērs.
;
;
Pareizāk būtu, ja rakstītu ka nevar būt atvērta pudele ar alkoholu. Tad tukšo varēsi nest uz miskasti, bet nevarēs ieliet alkoholu citā, orģināla nealkohola pudelē.
  • 5
  • 0
hmmm
h
Situācija ir vēl tizlāka. Tu pasūti krogā vienu alu, otru, trešo.. līdz beigās tev kopā ar rēķinu jāapmaksā administratīvais sods. Jo krogs ir sabiedriska vieta!
  • 11
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas