Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

PTAC anulējis Bulta tūrs licenci

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir anulējis SIA Bulta turs, kas pazīstama ar nosaukumu Bulta tūrs, 2019. gada 4. septembrī izsniegto licenci tūrisma aģenta un tūrisma operatora pakalpojumu sniegšanai, kā arī Bulta tūrs ir izslēgta no tūrisma pakalpojumu sniedzēju datubāzes, portālam Diena.lv pavēstīja PTAC pārstāve Evija Lene.

Konstatējot neatbilstības Bulta tūrs darbībā, PTAC 2019. gada 25. novembrī apturēja Bulta tūrs licences darbību. Pārbaudot informāciju par Bulta tūrs pēc licences darbības apturēšanas, tika konstatēts, ka Bulta tūrs nav pilnībā novērsusi iemeslus, kādēļ tai bija apturēta licences darbība – tas ir, Bulta tūrs nebija pildījusi nosacījumu, ar kādu komersantam tika izsniegta licence (vienošanās ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) par nokavēto nodokļu maksājumu labprātīgu izpildi), un Bulta tūrs joprojām bija kavēti VID administrēto nodokļu (nodevu) maksājumi. Tādējādi Bulta tūrs gan kā tūrisma operators, gan kā tūrisma aģents neatbilst normatīvo aktu prasībai, ka pakalpojumu sniedzējam nedrīkst būt VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds, kuru kopsumma pārsniedz 150 eiro.

Licences anulēšana nozīmē to, ka Bulta tūrs pēc PTAC lēmuma par licences anulēšanu paziņošanas nedrīkst piedāvāt pārdošanai vai pārdot ceļotājam ne savus, ne citu tūrisma operatoru organizētus ceļojumus. Bulta tūrs nekavējoties ir jāpārtrauc izplatīt kompleksu tūrisma pakalpojumu (ceļojumu) piedāvājumus, tai skaitā mājaslapā un sociālajos tīklos. Ceļotājiem, kuri jau iegādājušies Bulta tūrs organizētu ceļojumu, jāņem vērā, ka Bulta tūrs jānodrošina tā ceļojuma līguma izpildi, kurš ar ceļotāju noslēgts pirms PTAC lēmuma par licences darbības apturēšanu paziņošanas, tātad pirms 2019. gada 29. novembra.

PTAC aicina ceļotājus, kuri ir iegādājušies Bulta tūrs ceļojumu, sazināties ar Bulta tūrs vai tūrisma aģentu, ja ceļojums ir iegādāts pie tūrisma aģenta, vai ceļojuma organizatoru (tūrisma operatoru), ja pie Bulta tūrs ir iegādāts cita tūrisma operatora organizēts ceļojums.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Dezinformāciju nesargā vārda brīvība(25)

Informatīvā telpa ir ļoti piesātināta un pat pārsātināta ar dezinformāciju – intervijā Romānam Meļņikam atzīst iekšlietu ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Jānis Veide.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas