Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Rīgas un Ventspils ostas nodod valsts pārvaldībā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Emils
E
Jūs ko domājat ka Jaunupa un Bordāna marionetes jaunajā ostu pārvaldē būs altūristi un nepildīs savu sponsoru intereses?! Smiekli nāk :)
Pievienojiet vēl Liepājas ostu
P
Trīs lietas-labas lietas!
*****
*
Un visu to, lai pēc tam pārdotu ārzemju investoriem.........
#####
#
Labāk pārdot jeņķiem nekā tās ir krievu interfrontes barotnes !
 • 6
 • 4
yes
y
В аэропорту Бен-Гурион задержан гражданин Латвии с грузом наркотиков
tāā ?
t
kas uz sirds, krievu smerdeli ?
 • 5
 • 3
Scorseze
S
Attopieties! Tieši šodien Latvijas likumdošana nosaka, ka ostas zeme ir valsts īpašums un to pārdot nav iespējams, tikai nomāt. Bandīti, kurus tu tik ļoti piesaucat, ir tieši tie, kuri šodien paziņo par "valsts interešu aizstāvēšanu" un pārņem ostas. Paklausies, ko šie "pārņēmēji" jau plāno darīt un būsi pārsteigta, tieši viņu plānos ir šo zemi pārdot "labajiem investoriem" un kā jau varēja gaidīt, šie investori, tavu brīnumu, jau nāk no asv!
ДНР
Д
Мы 125 000 новые россии граждани из донецк хочим ехать к вам работать и жить. Готовте нам дома и кушать
Kapitalists
K
Ir nekavejoties janostiprina Latvijas Satversme, ka Latvijas juras ostas muzu muzos tiek turetas Latvijas valsts ipasuma- latviesu tautas ipasuma. Ir japienem likums, ka Latvijas valsts ipasuma tiek parnemti visi Latvijas strategiskie uznemumi, objekti ka tas ir ar Latvenergo. Latvijas valsts ipasuma ir japarnem visi Latvijas dzelzceli, hidroelektrostacijas uz Daugavas, Incukalna gazes kratuve,
nu protams...
n
Lētie muļķi, lētticīgie jau tūlīt atkal noticēja.... - Tas kas pieder "valstij", tas nepieder NEVIENAM konkrēti un ir pirmā pozicija uz izlaupīšanu no valsts amatpersonu puses. Uzrodas tumši investori, uzrodas tumši darījumi un Latvijas Latviešu īpašumi (Jo Satversmē tie tā definēti) tūlīt jau pārtop svešzemnieku īpašumos... Izskatās, ka Satversmi nav Lasījis NEVIENS no deputātiem kopš Latvijas Neatkarības Zaudēšanas! Jo tas tiem vairs nav interesanti... Nelietība ir palikusi dzīves norma. Nožēlojamie...
 • 2
 • 1
Namejs
N
Un atlikuśie meži, aramzeme, kāpu zonas, ezeri
 • 7
 • 4
ruksis
r
Maskavai nepatīk, ka kontrole pār Ventspili (caur komūnistisko, rusofīlo žurku Lembergu) var izslīdēt no viņu rokām. Tāpēc jau tāda troļļu trakošana.
bitkoins
b
Gudri cilvēki iegulda bitkoinā. Un pie dirsas visas sankcijas
antiņš
a
Kaut kādi tizli komentāri no pašas dienas resnajiem pļekstētājiem. Labāk kaut ko varēja uzrakstīt dienas īpašnieks Roulends, kam ir intereses Tallinas ostā
Vecsčekists
V
Valsts nav ideāls īpašuma pārvaldītājs, to mēs atceramies... . Bet, ar nosacījumu, ka valsts ir tizla. Ja privātīpašums ir ļoti apjomīgs, arī tur ieviešas tās pašas vainas, jo liels ir liels... .
VVZ
V
Vienus šakāļus nomainīs citi. Kas, mana dzīve uzlabosies? Atļausiet pasmaidīt...
GoodMaan&ParexK&K
G
Labo ļaužu tautai jebkurā gadījumā paliks sliktāk, jo plānveidīgi dapistā Latvija sen jau turās uz krievbandītu netīra piķa. Piedevām Krievija realizē politiku kravas novirzīt uz savām ostām, tā ka Latvijas finansiālā žopa vai pat valsts sabrukums ir Kremļa bandītu rokās. Tāpēc Latvijas vara kā brāļojās tā brāļosies ar krievbandītiem diršot tautai pauros "kārtības ieviešanas ilūzijas". Vietu pārdale pie barotnēm pat ar USA iesaistīšanu Latviju ne mazākā mērā neizvilks no sūdu bedres. Ja par Lembja un pārējo valsts postītāju noziegumiem nesekos taisnīgas tiesas ar reāliem sodiem, tad varai ar kārtējo debīlcirku atkal veiksmīgi izdosies piesegt tālāko valsts izzagšanu. Piedevām debīlcirks stimulēs latvju diblomasas tieksmi vēlreiz nobalsot par "varonīgajiem" cūkiniem un tūtēpūtējiem nodrošinot zagšanu ilgtermiņā. Krievi protams balsos par svojiem zaglīgajiem svoločiem un viss būs zajebis
Dostojevskis>.....K&K
D
Es apbrīnoju Tavas lielās iespējas ilgstoši brūķēt lielu muti par Latviju. Es nesen Lībijā(!) valdošo bardaku šeit raksturoju kā "mērkaķu valsti"... un cenzors momentā sarosījās...!
 • 7
 • 1
Beta
B
Var jau būt ka tas ko dos: Rīgas, Ventspils, Liepājas ostās kukuļošana bija uz nebēdu...Loginovs-viens no lielākajiem kukuļotajiem LV...un tik pat nesēž vēl.... Tas pats par Samuli un Lembergu...Patiesībā jau īpašuma formas maiņa maz ko dos: Ir jāmainās cilvēkiem.....Te jau visa vara no LPSR okupācijas laikiem-balstās uz krievu mafiju...un personiskiem sakariem ar to...
GoodMaan&ParexK&K
G
Iznīcinot nāciju labākās daļas spēja un diezgan perfekti. Visus jau nevar un nemaz nevajag. Šodien teorētiski pietiek ar 50% bet praktiski ar rezervi vajag vismaz kādus 65-80% (nav jau PSRS laiki). Pēdējie 30 g. tas veiksmīgi turpinās un gan jaudas gan pieredzes pietiek atliku likām.
 • 0
 • 0
Dostojevskis
D
Kā var degradēt elektorātu (pataisīt visus par muļķiem) 30 gadu laikā? Boļševiki divreiz ilgākā laikā neko nespēja! Kas šī par jaudu???
 • 4
 • 3
GoodMaan&ParexK&K
G
...un uz postpadomju mafijas netīrå piķa....un ne tikai vara bet arī valsts. Tāpēc pēc 90desmitajiem ekonomika tālredzīgi tika sagrauta un elektorāts degradēts, lai ar to vienmēr varētu manipulēt.
 • 1
 • 4
Cirks un
C
farss?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas