Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ventspils osta

Likvidēs Latvijas Ostu asociāciju

Sākts Latvijas Ostu asociācijas, kurā līdz šim darbojās ASV sankciju sarakstā iekļautais Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij), likvidācijas process, liecina otrdien publicētais paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Asociācija: Bankas pastiprināti pārbauda Ventspils brīvostas uzņēmumus

Ventspils brīvostas uzņēmumos bankas veic dažādas pastiprinātas pārbaudes, lai pārliecinātos par iespējamo saistību ar ASV sankciju sarakstā iekļauto Ventspils mēru Aivaru Lembergu (Latvijai un Ventspilij), aģentūrai LETA pastāstīja biedrības Baltijas asociācija - transports un loģistika izpilddirektors Ivars Landmanis.

Ventas ostai nodod Ventspils brīvostas funkcijas

Neskatoties uz opozīcijas izteiktajām bažām par nenovērstu privatizācijas iespējamību, Saeima trešdien galīgajā lasījumā piekrita jaunajai valsts akciju sabiedrībai (VAS) Ventas osta nodot Ventspils brīvostas funkcijas.

Saeimas komisija atbalsta Ventas ostas izveides likumprojektus

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija trešdien izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalstīja likumprojektus jaunas valsts akciju sabiedrības (VAS) Ventas osta izveidei, paredzot tai nodot Ventspils brīvostas funkcijas.

Valdība atbalsta kompānijas Ventas osta dibināšanu

Ministru kabinets (MK) otrdien atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) rosinājumu dibināt VAS Ventas osta, kas nodrošinās Ventspilī esošās ostas teritorijas pārvaldīšanu un apsaimniekošanu.

Koalīcija vienojas veidot jaunu VAS Ventas osta

Lai risinātu ārkārtas situāciju saistībā ar Ventspils brīvostas darbu, koalīcija šodien vienojusies veidot jaunu valsts akciju sabiedrību (VAS), kas attiecīgi pārņemtu Ventspils brīvostas tiesības, pienākumus un funkcijas.

Jau janvārī kuģi var sākt izvairīties no ieiešanas Ventspils ostā

Lai gan Ventspils ostā – gan saspringtā gaisotnē – turpinās ikdienas darbs un ostā esošie termināļi gan iekrauj, gan izkrauj kuģus, tomēr pagājušās nedēļas beigās aizvien aktīvāk sāka cirkulēt pieņēmumi un prognozes, ka jau nākamā gada sākumā ostas darbs var apstāties.

Rīgas un Ventspils ostas nodod valsts pārvaldībā

Noraidot visus opozīcijas priekšlikumus, Saeimas deputātu vairākums šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā Par ostām, ar kuriem valsts pārvaldībā tiks pārņemtas Rīgas un Ventspils ostas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide