Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

RNP darbības izvērtējumu veiks Ernst&Young

Pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks darbības izvērtējumu veiks auditorkompānija Ernst&Young, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija.

Noslēgtā līguma summa ir 65 000 eiro.

Sadarbības līgums noslēgts 29.janvārī un saskaņā ar to, audita pirmais posms - neatkarīga uzņēmējdarbības pārbaude - jāiesniedz 30 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas, bet otrais posms - identificēto risku padziļināts izvērtējums - jāiesniedz līdz 10.aprīlim.

Abu posmu kopsavilkumam jābūt gatavam līdz 20.aprīlim.

Jau ziņots, ka Rīgas dome ir atbalstījusi neatkarīgo auditu veikšanu teju visās pašvaldībai piederošajās kapitālsabiedrībās. Audits tiks veikts tādās Rīgas pilsētas kapitālsabiedrībās kā SIA Rīgas namu pārvaldnieks, SIA Rīgas ūdens, SIA Rīgas meži, AS Rīgas Centrāltirgus, SIA Rīgas nami, SIA Rīgas pilsētbūvnieks, SIA Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs, SIA Rīgas serviss, SIA "Rīgas 1.slimnīca", SIA Rīgas Dzemdību nams, SIA Rīgas 2.slimnīca, SIA Rīgas veselības centrs, kā arī publiski privātajā kapitālsabiedrībā SIA Getliņi Eko, kurā Rīgas pilsētas pašvaldībai pieder apmēram 97,7% kapitāla daļu. 

Starpziņojums par pirmajā posmā konstatēto, norādot izvērtētās jomas, gūtos secinājumus un identificētos riskus, kam nepieciešama padziļināta izpēte otrajā posmā, jāiesniedz Rīgas pilsētas pašvaldībai ne vēlāk kā līdz 2020.gada 31.janvārim.

Tikmēr visaptverošam izvērtējuma ziņojumam ar secinājumiem, identificētajiem riskiem un rekomendācijām jāiesniedz ne vēlāk kā līdz 2020.gada 1.maijam. Ziņojumiem jāsagatavo arī kopsavilkums, kas aptvertu plašākam lietotāju lokam pieejamu informāciju par pārbaudes rezultātā gūtajiem secinājumiem. Kopsavilkums būšot publiski pieejams pēc ziņojuma izskatīšanas kapitālsabiedrības dalībnieku vai akcionāru sapulcē.

Izvērtējumu ziņojumi pēc izskatīšanas dalībnieku un akcionāru sapulcēs tiks izskatīti arī Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā, Pilsētas īpašuma komitejā un nozaru komitejās.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Dezinformāciju nesargā vārda brīvība(25)

Informatīvā telpa ir ļoti piesātināta un pat pārsātināta ar dezinformāciju – intervijā Romānam Meļņikam atzīst iekšlietu ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Jānis Veide.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas