Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas namu pārvaldnieks

Rīgas namu pārvaldnieku apsūdz nepamatotu maksājumu iekasēšanā

Pirms 15 gadiem Rīgas centrā, Katrīnas dambī 18a, 2,5 tūkstošu kvadrātmetru zemes gabalu, uz kura atrodas arī puse no piecstāvīgas dzīvokļu ēkas, nopirka privātfirma, kas tirgojas ar santehniku. Tieši tāpat kā citi dalītā īpašuma saimnieki, viņi nolēma situāciju izmantot un iekasēt nomas maksu par zemi, kas atradās zem dzīvokļu mājas un tai apkārt, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Pārbauda Rīgas namu pārvaldnieka 8 miljonus vērto liftu apkopes iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs uzsācis administratīvā pārkāpuma lietvedību, lai pārbaudītu, vai Rīgas pašvaldības uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) nav pieļāvis pārkāpumus, veicot iepirkumu par liftu apkopi un remontdarbiem, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Iepirkuma vērtība ir 8,3 miljoni eiro, bet līgums paredzēts uz diviem gadiem.

FOTO: Iedzīvotāji Rīgā veikuši nelegālus siltumapgādes sistēmas pārbūves darbus

Vairāk nekā 10 SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) pārvaldītajās ēkās turpinās darbi māju apkures sistēmu atgaisošanai, stabilizēšanai un tehnisko problēmu novēršanai. Ierobežotās iespējas veikt apkures sistēmas stabilizāciju saistītas ar nelegālajām apkures sistēmas pārbūvēm, kas veiktas dzīvokļu īpašumos, vēsta uzņēmumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide