Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Trešdiena, 8. februāris
Aldona, Česlavs

Rīgas namu pārvaldnieks

Nostrādājot lifta avārijas bremzēšanas sistēmai, Rīgā novērsts negadījums

Šorīt, 29.jūnijā - Kurzemes prospektā - deviņu stāvu ēkā notika negadījums liftā. Lifts, kurā atradās viens cilvēks, atrodoties devītajā stāvā, patvaļīgi paātrinājās. Lifta avārijas bremžu sistēma liftu apstādināja ceturtajā stāvā, cilvēks, kurš tajā brīdī atradās liftā nav cietis, informē Rīgas namu pārvaldnieks.

RNP nākamnedēļ slēgs apkures sezonu

Pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) nākamnedēļ plāno slēgt apkures sezonu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Uzvarai konkursos jāiesniedz godīgs un konkurētspējīgs piedāvājums, nevis jāblefo

Lai gan totalitāro režīmu veidotāji apgalvo, ka daudzas reizes atkārtojot melus, tie kļūst par patiesību, joprojām uzskatu, ka sens latviešu teiciens “meliem īsas kājas”, runājot par liftu apkalpošanas problēmām, ir atbilstošāks. Un ticu, ka šoreiz meli nekļūs par alternatīvu realitāti. Īpaši tāpēc, ka liftu apkalpošanas un remontu iepirkumu sāgas zaudētājs traģikomiskā manierē kārtējo reizi nespēj samierināties ar zaudējumu un visām iespējamām metodēm, tostarp izmantojot jomā neko nesaprotošu paziņu - juristu, mēģina novelt savas iepirkumā pieļautās kļūdas uz citiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide