Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Robežsargi tiek pie jaunām pistolēm

Novembrī Valsts robežsardze no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) saņem pistoles Glock 17. Pistoles iegādātas Valsts robežsardzes pārapbruņošanas ietvaros, Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Valsts robežsardzi īstenojot vienotu iepirkumu.

Valsts robežsardzes un Nacionālo bruņoto spēku sadarbības rezultātā Ministru kabinets 2015. gada atbalstījis Valsts robežsardzes ekipējuma un ieroču standartizāciju, piemērojot Nacionālo bruņoto spēku ieroču un ekipējuma standartus, kā arī Valsts robežsardzes pārapbruņošanu un šim mērķim Aizsardzības ministrijai piešķīra finanšu līdzekļus  8,9 miljonu eiro apmērā.

2015. gadā tika izstrādāts Valsts robežsardzes pārapbruņošanas plāns.

Šogad pirmo reizi Valsts robežsardzes pastāvēšanas vēsturē Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas amatpersonas 11. un 18.novembra militārajās parādēs piedalīsies ar NATO standartam atbilstošām pistolēm.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Pārbauda izturības robežu(3)

Slimnīcās atzīst – nav normāli, ka mediķi strādā pusotru slodzi un pat vairāk, taču tā joprojām ir nepieciešamība, lai spētu iedzīvotājiem nodrošināt pakalpojumus. Nesen Satversmes tiesas pi...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas