Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rosina ar NĪN neaplikt vienīgo mājokli, kura vērtība nepārsniedz 100 000 eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
100 tūkst. uz personu vai īpašumu?
1
Kā ter ir domāts - tie 100 tūkstoši ir uz katru deklarēto personu vai uz īpašumu neatkarīgi no tajā deklarēto personu skaita? Tas otrais variants no valsts puses būtu ļoti interesants. Tas nozīmē, ka valsts vara vairs nepārstāv iedzīvotājus, bet īpašumus. Varbūt tad arī vēlēešanu tiesības ir jāpiešķir katram īpašumam pa vienai balsij?
Vienā dzīvo 1, otrā dzīvo 10
V
Pieņemsim, ka vienā 100 tūkstošu vērtā īpašumā dzīvoju es viens pats, bet kaimiņos 130 tūkstošu vērtā īpašumā dzīvo vecāki ar 7 bērniem vai vienkārša trīspaaudžu ģimene - vecāki, bērni un vecvecāki. Man par savu īpašumu nodoklis nebūs jāmaksā, bet kaimiņiem - būs jāmaksā 450 euro. Tiešām interesants priekšlikums
Apsveicami!
A
Atliek tikai ieviest!
ta nu gan
t
Kā var kas tik muļķīgs ienākt prātā? Vai Strīķei liekas, ka aiz Rīgas un Jūrmalas Latvija beidzas? Būs lērums pašvaldību, kur pēc šādām likuma izmaiņām ieņēmumi no nekustamā īpašuma nodokļa būs 0. Interesanti, pa kādu naudu pašvaldības apmaksās piemēram sniega tīrīšanu pa savu "neeksistējošo" īpašumu novadu?
Skatos
S
Partiju vecbiedriem nepatīk Eiropas nodokļi?
BĻIN>NIN
B
Latvijas pilsoņi tikai nobalso par partiju izvirzītajiem vislabākajiem kandidātiem.Amatos ieceļ,regulāri algas paaugstina un prēmijas maksā pašas partijas!
Komunista smadzenēm
K
Luksa mājokļi ir piemēram,Jūrmalas kāpu zonā sabūvētās pilis! Iespējams,tavējo ieskaitot!
Sen jau vajadzēja
S
Esam atpalikuši no ES valstīm-Beļģijas,Nīderlandes,Čehijas,Itālijas,Portugāles un pat no Igaunijas uin Lietuvas,kur NĪN nav jāmaksā vai nu par vienīgo mājokli,vai par nekustamo īpašumu ar kadastrālo vērtību līdz 100.000 eiro! Bet,piemēram,Spānijā,mājoklis,uzcelts pēc 2012.gada,pirmos 15 gadus ir atbrīvots no nodokļa!!
NIN
N
Kapec Latvijas pilsoni amatos ievel kretinus, daunus, garigus kroplus....kadi ir Bordans, Strike...?
Herta
H
Interesanti, ko par soidiotisko prieklikumu teiks tautas tevs Levits, kurs ir jurists? Loti ceru, ka Levits naks ar savu iniacitivu un ierosinas Bordanu un Striki padzit no valsts koridoriem, jo sie kretini velas Latvija ieviest anarhiju, haoss un cilvektiesibu parkapumus.
Tenis
T
KPV LV idiotu banda nu jau sak rikoties ka noladetie komunisti no kuriem atbrivojamies pirms 29 gadiem. Kadam ir jabut idiotam, lai kaut ko sadu izdomatu? NIN (nekustama ipasuma nodoklis ) ir jamaksa par visiem ipasumiem, tikai tiem ir jabut samerigiem, jo ir kaut kads vajprats, ka visnabadzigakaja valsti ES Latvija, nekustamo ipasumu nodokli ir tik pat lieli kadi tie ir bagatajas ES valstis Vacija, Belgija, Francija, Luksemburga...
Ridzinieks
R
Vai Bordans, kurs, visticamak ir sizofrenikis un loti, loti slima Strike vispar apjedz, ko vini ierosina.? Ta tacu ir diskriminacija, ja nodoklus nekustamajiem ipasumiem uzliek pec to vertibas. Vai sie divi dauni vispar zina vel kadu valsti, kura butu sada kropla sistema? Tas tikai pierada, ka Strike, Bordans ir slimi un nepiemeroti radijumi ienemt amatus Latvijas valsts iestades. Ja tiktu pienemts Strikes, Bordaba ierosinajums tad zemakas tiesas instance to atceltu, nerunajot jau par ECT vai vel kadu citu starptautisku tiesu, kura sadu Latvijas lemumu uzskatitu par discriminejusu un netaisnigu. Bordans, Strike lidzigi ir saslimusi ka Usakovs ar bzbiletnieku vizinasanu Rigas sabiedriskaja transporta, bet kadam tacu par brauksanu ir jamaksa divkarsi/ triskarsi par bileti sabiedriskaja transporta.
Justs
J
Ka vispar sada idiotiska doma var ienakt prata jebkuram cilvekam, nerunajot jau par TM amata sedosjai personal, lai kada ta butu. Tacu, ja ar sadu prieklikumu ierosina TM esosais ministris tad ir jasecina, ka vins ir idiotts, debils kretins, kuram nav vietas valsts parvalde, nerunajot jau, ka sads debils idiots ienem ministra amatu. Loti ceru, ka sis debilais idiots ministris tiks patriekts jau ridien. Nekustama ipasuma nodoklis ir jamaksa visiem, tacu, tam ir jabut samerigam un sapratigam, lai cilveki varetu so nodokli nomaksat neatkarigi no ta vai sis nekustamais ipasums maksa 10 000 eiro, vai 1 000 000 000 eiro. No nekustamo ipasuma nodokla naudas tiek uztureta un atjaunota infrastruktura, celi, kanalizacija...netkarigi, vai cilvekam ir viens, divi, tris vai vairaki ipasumi par visiem ipasumiem ir jamaksa nekustama ipasuma nodoklis.
Reksis
R
NETICU !!!. Tad jau daudz ticamāk, ka saule uzlēks rietumos un norietēs austrumos...
Emma
E
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
>>>Emma
&
Emma,paplet plašāk kājas,lai ēzelis tiek tev klāt,tad paliksi rāma un nemurgosi tik skaļi.
  • 1
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Čaulas kompāniju izmanto biržas darījumos?(2)

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) šā gada 5. maijā saņēma kāda līdz šim ilgi snauduša un nevienam īsti nezināma uzņēmuma SIA Pharma Invest iesniegumu atļaujas saņemšanai izteikt a/s Olainf...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas