Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 25. jūnijs
Maiga, Milija

Šā brīža parāds nenogremdēs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Aug inficēto skaits,aug parāds
A
šim parādam vēl jāpieskaita dabiskais atbirums!
Artūrs Malta
Informāciju par programmu un gatavošanos vēlēšanām var saņemt biedrības “VARU LATVIJAS TAUTAI“ birojā. To var darīt zvanot vai apmeklējot biroju, kā arī rakstot uz biroja adresi: Daugavas ielā 28, Mārupē, Mārupes novads, LV-2167. E-pasts: [email protected] Vienīgā iespēja, kā izkļūt no Latvijas valsts bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants Tiesiskai valstij. Tautas labklājību var veidot tikai atjaunojot ražošanu. Līdzšinējo Saeimu un Valdību lielākā kļūda ir tā, ka pie varas esošie cenšas gūt labumus tikai sev, pārkāpjot likumus un ņemot kredītus dzen Latviju lielākā postā. Šodien nevienam neizdosies palikt malā. Neko nedarot, jūs tomēr atbalstāt Valsts izsaimniekotājus. Kāda būs rītdiena, atkarājas no jūsu rīcības šodien. Mums ir ļoti noslēpumaina valsts: Tas, kā zog, ir komercnoslēpums! Tas, kā apzog mūs, ir valsts noslēpums!
Viens no Latviešu tautas
V
Vai iestājaties par nelikumīgo krievu civilokupantu deportēšanu, vai arī tie ir "Latvijas tauta", kurai nu būs vara ?
 • 3
 • 0
Artūrs Malta
1) Īrijas valsts tautas kustība „MĒS PAŠI“, kur pašreiz dzīvo daudzi klaidas Latvieši. Kad Deputātu sarakstu veido paši. Deputātu izvirza no sava vēlēšanas iecirkņa godprātīgu kandidātu, par kuru visi balso! Tādā veidā Īri tika vaļā no Angļu jūga un mēs tiksim vaļā no lielās ierēdņu armijas; 2)kā atgūt izšķērdētos kredītus un nolaupīto, labs piemērs ir Islandes Valsts, kur valsts ierēdņi sēž krātiņa tik ilgi, kamēr atmaksā valsts kasē nozagto vai prihvatizēto; 3) Labs tautsaimniecības modelis mums bija uz 1940.gadu. Mums ir vajadzīga Latvijas Valsts atjaunošana!!! To visu var veikt tikai ievēlēta jauna Saeima, kurā nebūs neviena bijušā ne esošā Deputāta! Deputātu kandidātus izraudzīt uz vietas savā sapulcē un iesakāt sarakstam „Mēs Paši“. Pieteikties var arī paši ar 100 galvotāju parakstiem. Informāciju par programmu un gatavošanos vēlēšanām var saņemt biedrības “VARU LATVIJAS TAUTAI“ birojā. T
Artis Mauka
A
Jūga nav, īru valodas arī. Ieteiktu īriņiem mācīties no mums !
 • 5
 • 1
Artūrs Malta
Dārgie LATVIJAS VĒLĒTĀJI! Mūsu Valdība ņem kredītus pārkāpjot Satversmi un ceļ sev algas. Lai atdotu kredītus ir jāceļ nodokļi. Pašreiz kredītprocentos maksājam ap 5miljoni dienā! Tas ir ap 150 miljoni eiro mēnesī. Saeimas Deputāti ir aizmirsuši savu doto zvērastu. Viņi nav kontrolējuši Latvijas Bankas un Valdības darbību. Deputāti ar savu darbību Valsts pārvaldē radījuši haosu un saputrojumu. Teritoriālā reforma ir pierādījums tam, ka Deputāti ignorē Satversmes 2. un 77.pantu. Kāpēc vajadzīgs parakstīties un gatavoties balsot? Tas jādara obligāti, lai atkal neievēlētu tos pašus „Vēžus“!!! Nevienas Valdības atskaiti par budžeta izlietojumu, Saeimas nav apstiprinājušas (Satversmes 66.pants). Neviens valdības ņemtais kredīts nav Saeimas sēdē apstiprināts (Satversmes 68.pants). Tas viss radījis haosu Valsts naudas lietās! Lai apturētu izšķērdību un atjaunotu tiesisku valsti ,ir pamats Saeimas atsaukšanai! Kā to veikt? Ir labi piemēri
Artis Mauka
A
Cik % balsu cerat nozagt valstiskajām partijām ? 1 - 2 ? Vai arī liekat uz Suņubūdas stulbeņu atbalstu ?
 • 5
 • 1
jānis
j
Paldies, nomierināja. Ja nopietni, nav ticības nevienm šīs valsts ierēdnim....ļurbas.
juris pigits
Kā gan var tik nekaunīgi visus maldināt. Pagaidām pat var SVF var atļauties pat kādu procentu piemaksāt, lai tikai aizņemtos. Īstā peļņa sāksies tad, kad pienāks termiņi atdot. Tad , tai saucamajā pārfinansēšanā, maksāsi pamatīgus %. Ja aizņemas naudu, ieliek kabatā un pēc brītiņa atdod, tad jau nav ko maksāt %. Bet , ja naudu aizņemas lietošanai, un atdosi pēc krietna laika sprīža, procenti tādi, ka maz neliksies. Tādēļ katram jāielāgo: APĒSTU MAIZI ĻOTI GRŪTI PELNĪT> . Bet tagadējiem valdības vīreļiem, parāds jāatdod nebūs. Arī kāpēc galvu lauzīt par nākotni. Tagad tikai jāsmeļ ar tām lielākajām pavarnīcām. Precīza viendienīšu valdības filazofija.
gf
g
vai šiem jampampiņiem nekad neienāk prātā, paskatīties ko vēsturiski ir teikuši viņiem līdzīgie, un kā tas viss ir izvērsies pēc tam?
jampampiņs
j
Mēs tādus ievēlējam: Uzbrūkot viņiem tu uzbrūc mūsu vēlētājiem.
 • 6
 • 1
solon
s
Nav vajadzības te liet ūdeni par to, ka, lūk, citiem ir tā un citiem šitā! Un ja arī salīdziniet ar kādu, tad salīdziniet, lūdzu, ar labākiem piemēriem! Aizņemties jau ir viegli. Kāda prjaņika pēc vispār vajag aizņemties?! Netiekam galā ar saviem pienākumiem? Tad ejiet strādāt robežsardzē! Totāli bezatbildīgie valsts pārvaldes parazīti!!!
zilon
z
Vai tavs krievu "prjaņiks" būtu tas pats , kas pēperkoks. Laikam bērnībā nedabūji gana, tagad gan vari atļauties gan peļmeņi, gan "'kirpičik", gan vodka... Latvijā laba dzīve, vai ne tā ?...
 • 4
 • 1
>solon
&
Kāda valsts pārvalde-tādi deputati, kādi deputāti-tādi to vēlētāji.
 • 8
 • 1
Krējums Saldais
K
"Šā brīža parāds nenogremdēs...". . . . . Experts aizmirsa tikai vienu vārdu pielikt klāt "šobrīd". Mūsu bērnus nogremdēs noteikti. Mums jau nav ražošanas par ko iegūt naudu, lai segtu šos parādus. Tas ir kā ātrais kredīts - nauda tūlīt, nosūti tikai SMS. PS. Ja Latvija pati naudu nedrukā, ko īsti dara LB. Izlaiž monētiņas?
>Saldais...
&
Arī jusu bērnus nenogremdēs, jo jums bērnu nav, un bez tam-jums vienmēr ir iespēja aizbraukt uz rodinu pie savas rodņas.
 • 8
 • 3
Huļio
H
Lv iedzīšana svf parādos uz 350 gadiem tiešām nav nogremdēšana. Kaut uz ceļiem, bet brīvi.
Huļio
H
Vēzītī, bet brīvi.
 • 0
 • 2
vai tad labāk
v
guļus, bet nebrīvi?
 • 10
 • 2
Jānis
J
Kad tiks samazinātas uzpūstās algas LB spicei.kad uz pusi tiks samazināta LB valde, padome, Fuktuka kadri, utt..
bet jaņis
b
uz Rodinu braukt nemaz negrib: Viņam te labak ka sava rodina. Vai tad nezināji, ka Jaņisam pats galvenais-daudz desas un maz darba?
 • 7
 • 3
Ivans>Jaņis
I
Tikai tad kad Jaņis beidzot aizbrauks uz rodinu.
 • 6
 • 3
Bāreņiem un mediķiem nebija
B
Bāreņu uzturnauda šobrīd ir puse no pieļaujamā minmimuma. lai normalizētu, vajadzēja 2,5 milj. Naudas nebija. Invalīdiem un nepamatoti mazo pensiju paaugstināšanai bija nepieciešami 17 milj. Naudas nebija. Mediķu atalgojuma paaugstināšanai likumā noteiktajā apmērā vajadzēja 60 milj. Naudas nebija. Nu nekādi nevarējām atļauties tērēt šos tobrīd tik nepieciešamos līdzekļus, jo šie tēriņui mūs nogremdētu. Tagad nez no kurienes uzrodas viens miljards, tad otrs, tad trešais... Un izrādās, ka tie mūs nekādi nenogremdēs. Kurā brīdī un kurš mums melo?
>Bāreņiem...
&
jums melo visi, jo jūs pats melojat visiem!
 • 9
 • 2
redz>Ja LV
r
Viss pareizi, tikai praksē jau nav tās slavēnās stingrās fiskālās politikas. Ir bezjēgas naudas tērēšanas politika,citādi tad tā nauda nebūtu tērēta bezjēdzīgiem projektiem ar nolūku lai projektu realizētāji tiktu pie naudas.
 • 8
 • 2
Ja LV
J
būtu nedisciplinēti aizņēmusies naudu, lai maksātu komentārā minētās naudas, tad tagad būtu problemātiskāk aizņemties naudu krīzes seku novēršanai. Lai arī sāpīgi, tomēr tagad, vismaz pagaidām, naudas pietiek, lai varētu veikt maksājumus vismaz līdzšinējā apmērā. Principā tātad LV valdības stingrās fiskālās disciplīnas politika ir izrādījusies pareiza. Miljardi nav nokrituši nokrituši no gaisa, tos valdība ir aizņēmusies.
 • 7
 • 7

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas